Forum   biuro pośrednictwa pracy

biuro pośrednictwa pracy

(6 wyników)
  • Witam . Gdzie w Warszzwie znajduje się jakieś biuro pośrednictwa pracy? Z góry dziękuję za pomoc.
  • Witam! Potrzebuję informacji na temat wiarygodności BPP TOJARO z Koła. Warunkiem podjęcia współpracy jest wpłacenie im 900 zł.
  • CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEC CZY BIURO POŚREDNICTWA PRACY W NIEMCZECH SZUKAJĄCYCH PRACY DLA POLAKÓW W NIEMCZECH POBIERA OPŁATY.DOSTALEM OD NICH FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY MAM GO WYPEŁNIĆ I DOŁONCZYC DO NIEGO 20EURO.CZY TO JEST ZGODNE CZY JAKIEŚ KANCIARSTWO PROSZE O POMOC!!!!!
  • Witam czy wyjeżdżał ktoś do pracy za granicą za pośrednictwem biura pracy ;TOJARO Koło ul. Toruńska.Bardzo prosiłbym o opinie!!!
  • Greckie biuro pośrednictwa pracy poszukuje do pracy sezonowej na terenie Grecji kobiety w wieku 19- 50 lat. Praca: sprzątanie w hotelach, kelnerki, opieka nad osobami starszymi i dziećmi. Koszt wyjazdu 850zl ( przejazd do Grecji autokarem + ubezpieczenie podczas podróży, podróż promem z Włoch do Grecji). Wyjazdy w każdy czwartek z Katowic. Zakwaterowanie i wyżywienie zapewnia pracodawca. Wynagrodzenie od 600 euro/ miesięcznie. Język angielski podstawy lub w stopniu komunikatywnym mile ...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się