Forum   wielka fatra

wielka fatra

(7 wyników)
  • Cześć:) w sobotę nad ranem wyjazd w W.F..gdzie polecacie zostawić wóz,co by w nd stał w tym samym miejscu? idziemy w rejony Rużomberok -Chata pod Borisovem i powrót w okolice Rużomberoka..dzięki za pomoc!!
  • Tak sobie planuję tydzień urlopu w w/w rejonach,z noclegami w namiocie..czy ktoś z namiotem przemierzał W.Fatrę lub Niżne T?? macie jakieś rady,pomysły z której strony zacząć wędrówkę? planuję ruszać ostatnim tygodniem sierpnia. Pozdrawiam:-)
  • Wybieramy się w tym roku - po raz pierwszy na Małą i być może Wielką Fatrę na Słowacji. Jako amatorzy wedrówek po górach prosimy o pomoc: - o czym nie powinniśmy zapomnieć przed wyjazdem? - w co się ubrać by nie zmarznąc? - ogółem co ze sobą zabrać? Za wszelkie podpowiedzi serdecznie dziękujemy;-) Ps. Czy ktoś się orientuje jakie temperatury możemy zastać na szczytach Małej lub Wielkiej Fatry w pierwszej połowie sierpnia?
  • Witam Zamierzam jechać na pare dni w kwietniu może maju na Słowacje. Najpierw na Wielki Chocz aby wreszcie po 2 nieudanych wyjściach zdobyć ten szczyt a potem pochodzić troche po Wielkij Fatrze. Jest to prawie ostatnie z tych większych pasm górskich na Słowacji w którym jeszcze nie byłem(jeszcze kiedyś w Zachodnie Tatry musze się wybrać)ale pokolei. Dlatego chciałem coś się dowiedzieć na ten temat: gdzie warto pójść? co tam jest warte zobaczenia zwiedzenia? które wybrać cieka...
  • Wybieram się w sierpniu na Słowację - na pewno w okolice Słowackiego Raju i Małej Fatry - może ktoś polecić jakieś konkretne miejscowości?żeby w okolicy były ciekawe miejsce do zobaczenia i żeby były dobrą bazą wypadową na szlaki. A może jakiś inny region Słowacji warto odwiedzić - chcemy w drodze powrotnej parę dni spędzić w Bieszczadach - może więc Wschód Słowacji.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?