Forum   borówka

borówka

(5 wyników)
  • wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8032279,Borowki_spowalniaja_rozwoj_marskosci_watroby.html
  • Witam, W przyszłym miesiącu zamierzamy rozpocząc budowę tej oto "chatki puchatka" czyli "Domu w borówkach 2" firmy ARCHON+: archon.pl/index.php?act=32&lang=pl&sid=m410757176ec1b Czy ktoś z Was buduje lub wybudował ten domek? Interesują mnie wszystkie szczegóły dotyczące budowy...., nie tylko finansowe...... :-) Nasz projekt został niewiele zmieniony, wyrzuciliśmy okna w garażu oraz salon został powiększony o 1 m od strony tarasu. Pozdrawiam serdecznie, S.
  • Zawiera także antyoksydanty i antocjany.Ale czy mogą w praktyce zjawić się na niej pasożyty człowieka?Jak związane to jest z miejscem zbierania i sposobem mycia?To chyba propaganda jak z kleszczami.Na peno częściej można być przejechanym przez samochód na parkingu supermarketu czy małej ulicy.
  • borówki (14)

    jak przyrzadzic borówki zeby dotrwały do zimy i słuzyły jako lek np.na ból brzucha itp.jak to sie robi ? bo ja nie mam pojecia a w tej chwili mam 2 miesiecznego synka i tez pod jego katem chciałabym je przycgotowac. słyszałam od jednych by zasypac cukrem i zostawic do fermentacji, a od innych by zasypac na noc cukrem a rano zagotowac.prosze o rade. czy leczniczo procz bolu brzucha maja inne zastosowanie ?
  • hmm, nie wiem czy dobrze trafiłam... mam nadzieję, że zmęczone oczy zaliczają się do zdrowia kobiety :-)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się