Forum   wojcieszków

wojcieszków

(20 wyników)
 • Jezeli nie ma sie tematu na film, to sprawa zydowska zawsze jest no top'ie. Nie ma znaczenia ze psuje sie dobre imie tysiecy Polakow ktorzy pomagali Zydom. Na pewno bedzie dobra kasa, a moze do Hollywood wezma? Oto prawdziwe intencje rezysera i innych ktorzy nic nowego nie potrafia wymyslec..
 • 1. Wg Wyborczej cały naród (polski) nie może być bohaterski... najwyżej jednostki.....! ALE za kilka mordów w centrano wschodniej Polsce to już jest odpowiedzialny CAŁY Naród Polski... 2. Wchodze na stronę mojego ulubionego (poza ojczystym Poznaniem) miasta w Polsce (Gdynia jest bowiem takim naszym wspólnym dzieckiem - budowali Ją najlepsi Polacy, w tym mój wujek - na chwałę całego Narodu) a tu znowu o Żydach i o tym jacy źli sa Polacy... wyborcza chyba nie pamięta że holocaust to Ż...
 • Czy któraś z Pań wie gdzie obecnie można "złapać" dr Wojcieszka? W gabinecie telefonu nikt nie odbiera. Czyżby Pan doktor zmieniał siedzibę gabinetu? Będę wdzięczna za informacje.
 • Wreszcie Wojcieszek sie odezwał, a już myślałem, ze znowu schowa głowę w piasek. Wolimy jego wypowiedzi od innych pochodzących z tego wydziału. Znowu punkty dla Pana - Panie Markowski, dziękujemy.
 • Jury nagradza wlasny GUST. Wiec po co to wszystko, ludzie...
 • Napisałem w temacie dosadniej (choć i tak nie mocniej od słów jakich używa się na tym forum) i o dziwo temat został skasowany? Dlaczego? Przypomnę tylko, że często kupuję ich sztandarową pozycję wcale nie tanią (3.40 za chlebek pół kilowy) jaką jest CHLEB DWORSKI już od kilku lat. Nie dość, że bardzo często chleb jest jakoś sztucznie odświerzany (pani w sklepie poinformowała, że zbierają chleb ze wszystkich swoich sklepów a później odświerzają i dostarczają do innych sklepów) a ost...
 • Bełkot Wojcieszka, bełkot Sobolewskiego.
 • Czy czytaliście książkę? Jak bardzo 'zaadaptowane' do polskich realiów jest przedstawienie w stosunku do oryginału?
 • Czy nie za bardzo nasze rodzime kino, teatr i literatura, ugrzęzły na dnie marginesu społecznego? Nie czas na próby wydobycia się? Byle nie w romansowe seriale!
 • "Nowy szef w Szczecinie Dariusz Wojcieszek został nowym przewodniczącym szczecińskiego SLD. Zastąpił Grzegorza Napieralskigo, który zrezygnował z tej funkcji, gdy został szefem partii w województwie. - Mam wizję partii i pomysł, jak ją bezpiecznie doprowadzić do celu - mówił Dariusz Wojcieszek do prawie 150 delegatów partii. - Będziemy mądrą, sprawną i entuzjastyczną organizacją. Wojcieszek w tajnym głosowaniu pokonał kontrkandydata Romana Nowickiego, radnego Szczecina. Wojcieszka popar...
 • Teraz Wojcieszek już chyba odbierze telefon, bo właśnie dzisiaj spadł śnieg!? Zresztą czego może się spodziewać wiceprezydent odpowiedzialny za sport po dyrektorce wydz.sportu kiedy ta posiada jedynie doswiadczenie w tańcach ludowych! To nie żart jakiś - rzeczywiście jedyne jej wykształcenie wiąże się z tańcami w Zespole Pieśni i Tańca Podlasie - to kpina z wszystkich związanych z łódzkim sportem!
 • Mam pytanie, kto jest wg was najlepszym poslkim rezyserem? właściwie to chciałem nawiasem zapytać co sądzice o kieslowskim, choć już sa tu dwa watki , i troche sie można dowiedziec, ale sprecyzujcie, czy jest ktos lepszy od niego, a jesli nie, to na czym polegał jego talent. Oglądałem wczoraj Dekalog 5 istill alive....mi się podobało, dotychczas nic jego nie oglądąłem, a mam 21 lat. Czy reszta jego filmów jest równie dobra?
 • BRAWO!!! Olechów i Janów to jedne z bardziej zaniedbanych łódzkich osiedli pod względem rekreacyjnym. Nie ma tam żadnych obiektów sportowych. W pełni popieram budowanie u nas Orlików :)
 • Jutro zaczyna się 14. Fetiwal Filmów Polskich w Seattle, oto linka dla zainteresowanych: www.polishfilms.org/index.html Mam zamiar obejrzeć co nieco, ale prawie nic nie wiem na temat zaproponowanych filmów - może mi coś zasugerujecie? ;) Oprócz tego papieskiego, bo ten temat mi w ogóle nie leży... ;) Oto program: Friday April 28th 6:00 pm Temptation (Pokuszenie) by Barbara Sass (1995, 98 min.) Guest: Magdalena Cielecka 8:30 pm Tulips (Tulipany) by Jacek Borcuch (200...
 • Były to niestety imprezy na obrzeżach kultury. Bez większego znaczenia. Czy Polska nie ma już niczego lepszego do zaoferowania ponad Klatę? Przecież aż przykro na to patrzeć...
 • Słyszałam dobre opinie o obu, nie wiem na którego się zdecydowa - chodzi o prowadzenie ciąży i poród. Czy któraś z Pań może mi doradzic?
 • Jeżeli taki rewelacyjny program ma kandydat na prezydenta , to chyba podziękujemy Panu Wojcieszkowi. Może jeszcze wprowadzić olej rzepakowy jako alternatywne paliwo, energię wiatru i słoneczną zamiast elektrycznej z węgla. A może ogniwa wodorowe ?
 • Dariusz Rutkowski jest też czlonkiem SLD. Był w przesłości dyrektorem gabinetu marszałka województwa, J. Falińskiego. Teraz pracuje dla pewnej poznańskiej firmy, która żyje z przetargów wygrywanych w wojewódzkim funduszu ochrony środowiska w szczecinie. Wiceprezesem tego funduszu jest były marszałek faliński. tak właśnie rządzi SLD.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?