Forum   człuchów

człuchów

(24 wyniki)
 • Nie wszyscy wierzą w takie zjawiska jak jasnowidzenie,a jednak są fakty potwierdzające paranormalne zdolności niektórych osób.Taką osobą jest Krzysztof Jackowski z Człuchowa,który od początku twierdził,że mała Madzia z Sosnowca została zamordowana przez matkę i pomagał jej w tym mężczyzna. Co więcej,od początku twierdził,że mała została uduszona.Było to niezgodne z ówczesną opinią biegłych,którzy twierdzili,że zmarła od uderzenia w głowę. Dzisiaj czytam w gazecie,że nowa opinia wielu biegł...
 • Ostatnio dowiedziałem sie od rodziny,która mieszka w zasobach SM Pojezierze,że w budynkach przeprowadzono inwentaryzację piwnic.Inwentaryzację prowadziła firma z Człuchowa..Poinformowano mnie,że firma ta wzięła za pomiary (urządzeniem czytnikiem laserowym) po 1000 zł od budynku.Czas pomiaru piwnicy około 0,5 do 1 minuty. Licząc 11 000 mieszkań -więc i tyle piwnic x 1 minuta = 11000minut 11000 minut : 60 = około 200 godzin 140 budynków x 1000 zł = 140 000zł 140 000zł : 200 g...
 • no wlasnie, nie znalazłam na ten temat nic zarowno w wyszukiwarce jak i w necie ogólnie-moze zle szukam, oswieccie jakby co ;) ale moze ktos tam byl na weselu, jakiejs bibce czy sam wesele tam robił, albo moze slyszal jakies opinie, podzielcie sie bede tez wdzieczna za podanie ciekawych propozycji na wesele w Chojnicach lub Człuchowie, lub okolicach, bardziej w Chojnicach :) dzieki
 • Błąd ? To kompromitacja Polski i polskiego wymiaru sprawiedliwości. Cofnęli nas w oczach świata o 500 lat wstecz ! O naszym losie decydują głupcy.
 • 2012 nie trafil www.dziennikbaltycki.pl/artykul/489088,przepowiednie-jasnowidza-z-czluchowa-na-2012-rok,2,id,t,sa.html
 • Człuchów=Czersk??? Dzielni policjanci! Tak 3mać!
 • Kpiny! Popytajcie chłopaków z dochodzeniówki jak przy jednym z większych porwań w Krakowie musieli latać po połowie miasta, bo parapsychologowi się wizje zmieniały.
 • - Już wcześniej były podejrzenia, że pomagają jednej osobie spod Kościerzyny, która ze względu na dolegliwości psychiatryczne od lat nie może trafić do więzienia mimo prawomocnego wyroku - mówi jeden z gdańskich sędziów. ********************************* Sprawa wyglądać może jeszcze ciekawiej. Od lat lewe żółte papiery załatwiają sobie ludzie, którzy liczą się z wejściem w konflikt z prawem lub jeszcze nikt nie postawił ich w stan oskarżenia.
 • PISMAKI skąd wy bierzecie te ceny ? W innych artykułach kilo amfy jest po 15-20 tys , w Człuchowie 0,86 kg koszztuje nagle 100 tys. Gratulacje za rzetelność dziennikarską !
 • O to on!:):):):) serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3172651.html
 • kwestia etyki na poziomie donosu gminnego. W cywilizowanym państwie anomimowe donosy wyrzuca się do kosza, a policja ma być na tyle sprawna, że bez donosów będzie wiedziała gdzie należy szukac przestępców. Dlasczego anonimowe donosy należy wyrzucać do kosza? Żeby nie zepsuć atmowsfery spoecznej podejrzliwością. Proste.
 • Witam, Niedługo czeka mnie wyjazd na wakacje z Warszawy do Kołobrzegu. Mam prośbę do często jeżdżących - poradźcie którędy lepiej jechać - najkrótszą drogą przez Bydgoszcz czy podobno szybszą ale dłuższą przez Poznań? Dodam, że ze względu na dzieci prawdopodobnie pojedziemy nocą... Pozdr. Michał W.
 • Kulczyk jak Arafat. Niby jest ale go nie ma ( niby żyje ale w stanie śmierci ). Obydwaj mimo, że są w szpitalu, to są zdrowi.Żony wzniecają szum informacyjny i w obydwu przypadkach chodzi o pieniądze. Takie dwa drobne cwaniaki.
 • Proszę o informacje jaką trase wybrac ze Słupska do Włocławka dla samochodu osobowego.
 • Witam Dziewczyny! Mieszkam w małym mieście -Człuchów- 100 km od Koszalina. Od niedawna mam chustę hoppa. Ciężko mi idzie omotanie mojej 8-mies. córki. W tę sobotę będę w Koszalinie przez parę godzin (jadę do rodzinki). Pomyślałam sobie, że może któraś z Was Koszalinianek dałaby mi lekcję wiązania dziecia. Czy są chętne na spotkanie ze mną i moim dzieckiem? Ja będę miała czas w godz.12-16ta.
 • A jednak ! Interwencja SLD : "Po publikacji "Gazety" doniesienie o popełnieniu przestępstwa do prokuratora krajowego złożyła szefowa komisji sprawiedliwości i praw człowieka Katarzyna Piekarska (SLD). Zareagowali także pomorscy parlamentarzyści, m.in. senator Edmund Wittbrodt.
 • Pomóżcie mi wybrać najlepszą trasę (niekoniecznie najkrótszą). Czy jechać głównymi drogami (np. przez Łódź) czy omijać duże miasta. Na mapie wygląda prosto, ale pytam doświadczonych kierowców.
 • Tomasz Weinberger, prezes "Szpitali Polskich" po prostu ma zakusy na szpital w Człuchowie. Nie wyszło z drukrnią Stella Maris ( a moze i wyszło) to moze jeszcze lepiej wyjdzie w Człuchowie. A tu źli pismacy z GW jak zwykle popsują mu nikczebne plany. TAK Trzymać !
 • Niedawno pytałem o trasę Warszawa-Elbląg, którą miałem przebyć w przyszły weekend. A tu się okazuje, że człowiek nie jest dysponentem własnego losu i jednak trasa ta zamienia się na Warszawa-Koszalin. Nie cieszy mnie to, bo będę musiał obrócić w tą i z powrotem zatrzymując się w Koszalinie na jakieś 3h i nawarot. viamichelin wskazuje mi trasę dk 7 do Płońska,dalej dk 10 i dk 11. No więc i zapytowywuję: Jak wygląda dróżka na Koszalin? Sukces czy porażka? P.S. A może by tak założyć prz...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się