Forum   czas oczekiwania

czas oczekiwania

(5 wyników)
  • ale bzdury. ten chlop z tpsa to chyba z księżyca jest. takiego badziewia nie wymyslono jeszcze w historii. kolega zadzwonil, ze telefon zepsuty. po tygodniu znowu, a oni na to, ze nie mieli takiego zgloszenia. Ludzie, wyłącznie z tymi d... kami na piśmie i z pieczątką wpływu p ... szony monopol.
  • Bardzo proszę o pomoc osób które współpracowały z Nigerią. 1. Jakie dokumenty są potrzebne? 2. Czy potrzebne jest zaproszenie dla osoby która chce przyjechac do naszej firmy w celu obejrzenia produktów? 3. Czy potrzebna jest jakaś umowa między firmami dotycząca transferu pieniędzy? Tyle mi przychodzi do głowy na chwilę obecną, proszę o informacje w tym temacie i jakie mieliście doświadczenia współpracy z tym krajem. Bardzo dziękuję za pomoc.
  • Rozpoczynamy wysylke firma kurierska markowej uzywanej odziezy z USA. Ubrania sa bardzo dobrej jakosci, w wiekszosci znanych swiatowych firm. Szczegoly mozna znalezc na naszej stronie www.medicagousa.com Zapraszamy do wspolpracy sklepy i hurtownie. Marek
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się