Forum   czerwone oczy

czerwone oczy

(9 wyników)
  • Większość artykułu to prawda. Ale stwierdzenie, że reakcja alergiczna powoduje swędzenie nie jest prawdą. Gdy przyjechałem do Teksasu skosiłem trawę gdy z w trawie było dużo pyłków kwiatowych. W trakcie koszenia poczułem mocne pieczenie oczu tak jak gdyby nasypało mi się do nich piasku. Poszedłem do łazienki gdzie zobaczyłem sowje spuchnięte czerwone oczy. Była to reakcja alergiczna na pyłek kwiatowy. Na szczęście w domu były krople przeciwalergiczne mego syna. Wkropliłem je do ...
  • Witam! Mój syn ma dobrane ostatnio jako lek konstytucyjny lycopodium. Od kilku dni na ciele pojawiają się krosteczki, które miejscami zamieniają się w taką czerwoną łuszczącą się plamkę. Pojawiły się krostki na buzi. I oczy - białka w zewnętrznych kącikach są całe czerwone! Nasza pani doktor do wylewnych i gadatliwych nie należy i stąd moje pytanie - czy tak ma (może)być?
  • Zwany częściej zapaleniem spojówki. Jak w temacie. Pojawiło się u mnie coś takiego pare dni temu. Cała spojówka "tonie" we krwi. Wygląd oczów odstraszający otoczenie. Jedno oko całe czerwo-krwiste, drugie z maleńką plamką czerwoną. Mozliwe przyczyny - ostatnie zatrucie pokarmowe - połączone z torsjami, plus wysokie ciśnienie tętnicze. Pytanie zasadnicze - taka "krwistość" długo się utrzymuje? Podobno samo kiedyś zejdzie, tylko pytanie jak długo trzeba czekać? Pytam przez sieć bo u mnie ...
  • Ludziska pomóżcie, może ktoś też miał przekrwione zmęczone oczy i je wyleczył. Wszystkie krople,maści,zioła i tabletki wypróbowane, a oczy jak były zaczerwienione tak są dalej. Rano, w południe i wieczorem.Okuliści też oczywiście nie wiedzą jak to wyleczyć.Zresztą te pierońskie konowały najbardziej lubią usłyszeć odpowiedź: tak mam CUKRZYCĘ. Bo wtedy wszystkie choróbska ZWALAJĄ właśnie na nią !
  • Powiedzcie mi prosze dlaczego mam przekrwione oczy. Najsilniej kiedy się denerwóje, jestem w steresie - to wówczas wyglądam jakbym coś zażył. Czy ktoś tak miał i jak sie tego pozbyć. Bardzo mnie to męczy - pomóżcie!!!!
  • od rana mam czerwone oko :( no tylko lewe jak to sie dzieje ?? :( całe we krwi jest :(
  • podpowiedzcie - bo do lekarza idę dopiero po 16 - i to przy założeniu że pani doktor nas przyjmnie :(((. Moja mała przyszła wczoraj z przedszkola z zaropiałymi oczkami - nie przejmowałabym sie specjalnie zwykłym zapaleniem spojówek, ale widzę że jdno oko - białko - ma całe czerwone i przekrwione. Czy to może mieć miejsce przy zapaleniu spojówek???Przerabialiśmy kilka razy ten stan, ale gałki oczne nie były aż tak przekrwione...
  • Po obudzeniu, przez około 1-2 godziny mam zaczerwienione i załzawione oczy. Wygląda to okropnie, a jest zupełnie niezależne od tego czy spałam długo czy krotko. W ciągu dnia przechodzi. Czy pomogą na to jakieś kropelki (jakie?) czy lepiej maszerować do okulisty od razu ?
  • Od paru miesiecy z przerwami mam problemy z zaczerwionymi,łzawiącymi i szczypiącymi oczami. Podejrzewam że jest to spowodowane temperaturą- mocno ogrzewane powietrze w pomieszczeniach i mróz na dworze. Czy znacie jakieś kropelki które nawilżyłyby i złagodziły te objawy? Dziekuje za każdą radę. Pozdrawiam cieplutko.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się