Forum   czterdziestce

czterdziestce

(4 wyniki)
  • czy przed czterdziestką, bez szczególnych kwalifikacji i z małym stażem można jeszcze znaleźć pracę na stałe? wydaje mi się, że nikt nie da szansy takiej osobie. chciałabym znaleźć pracę, zacząć studia, poczuć się wartościową i potrzebną, zmienić swoje życie. czy to jeszcze realne?
  • Po roku bycia bez pracy jestem totalnie zdesperowana i bez grosza, znam angielski w miare, ale nie na tyle, żeby pracować w biurze, nigdy nie pracowałam fizycznie, wprost przeciwnie, całe lata byłam dyrektorem, chetnie nawiąże kontakt z podobnymi desperatami, chcącymi wyjechac do pracy fizycznej, a stałych czytelników forum prosze o rade, czy i gdzie mozna złapac prace na 3 miesiące ( fabryka?, sklepy?), no bo do knajp starych bab chyba nie przyjmuja?
  • czy w tym wieku można zminić pracę, obecnie pracuje , ale praca jest coraz bardziej toksyczna, boli mnie brzuch jak mam tam iść, czy zmienialiście pracę mając na karku 37-38 lat, i z jakim powodzeniem,może mnie to podbuduje i zmotywuje do zmiany
  • Dostałem wiadomość, że w Europie NIE WOLNO ZATRUDNIAĆ obywateli nowych państw Unni, którzy przekroczyli 40 lat. To chyba jakaś bzdura.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się