Forum   tuńczyk

tuńczyk

(21 wyników)
  • babeczki śliczne:),jak myślicie można tuńczyka,sardynki w oleju,czy małże podwędzane tyż z olejem??? Ja 4ty dzień 1 fazy i bardzo mi się podoba,powodzenia wszystkim życzę!!!
  • Na śniadanie zjadłam jajecznicę z pomidorkiem i cały serek wiejski, popijając kawą. na razie mam sporo wątpliwości co do niektórych produktów. Mogę na przykład jeść ryby z puszki ? dokładniej sałatkę z tuńczyka ;)
  • Czas i pora pozbyć się oponki, fałdek i tym podobnych tłuszczowych 'ozdobników'. Mam nadzieję, że uda mi się zgubić ten balast. Na początek chciałabym raz na zawsze pożegnać się z 5 kg tłuszczowej izolacji, a potem jeszcze 5 kg. Uzbroiłam się w silną wolę, produkty z dozwolonej listy i ruszam do boju. Pozdrawiam ciepło i trzymam kciuki za siebie oraz wszystkie dzielne Plażowiczki :)) Do dzieła!!!
  • Witam! Męczę się z tym od piątku, bo zaszczepiłem się na zwykłą grypę sezonową jednak nie daje mi spać pytanie czy szczepionka ta jest całkowicie wolna od tiomersalu (związku rtęci). Słyszałem, że w tym sezonie jest już wolna od tego świństwa wciąż nie jestem pewien czy aby nie była używana w procesie produkcji... Prosiłbym o odpowiedź kogoś kompetentnego ;) Z góry dziękuję, Zatrwożony... ;)
  • Co proponujecie na śniadanko i pozostałe posiłki? planowałam twarożek ale samego chyba nie dam rady. Z czym moge go zjeść?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?