Forum   długo będzie

długo będzie

(7 wyników)
  • czy dalej zwoleniene lekarskie bedzie nieweryfikowalne i 100% pensji?!
  • Witam , ok 5 lat temu ktoś podał mnie do sądu za niezapłaconą fakturę ( działalność ). Z tego co mi się wydaje ( rodzina powiedziała ) był komornik , sprawę oddała jakaś windykacja. Ile mogą mnie ścigać za tę należność ? Jak z tego pata wyjść , do dziś z odsetkami to pewnie 3x tyle co było pierwotnie. Generalnie nie ma mnie w PL , ale chciałbym to jakoś załatwić. Proszę o info ,
  • "Moi klienci w Polsce lokują na rodzimym rynku niewielką część swoich oszczędności. Po co mają trzymać pieniądze tutaj, skoro bank w Londynie daje wyższe odsetki, a akcje na Filipinach są tak samo dobre jak te w Warszawie? Nawet lepsze, bo tam nie ma Leppera". Wywieźć leppera na filipiny!!! ;)
  • Kasę z OFE to nam chapnął w dwa miesiące i jest szczęśliwy bo już nic nie musi robić przez 5 lat(jeżeli oczywiście wygra wybory). Więc z górnikami i innymi darmozjadami to będzie negocjował latami. Stary numer Tuska. Zagadać temat i nic nie zrobić. Nie pierwszy i nie ostatni raz. A lemingi cały czas będą go uwielbiały, że taki operatywny.
  • No jasne. Nie ma innej drogi niż wzmocnienie Agory, aby broń Boże nie przejął jej obcy kapitał. Jak długo jest polska tak długo będzie niezależna i obiektywna.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się