Forum   melaka

melaka

(6 wyników)
  • lub innych członków rodzin, które stały się politykami, podczas prezentacji raportu?????Czy będa tam mec Rogalski, Hombura i inni? Czy będzie pan Antoni?
  • podobno go dobrze zna - Jeżeli chodzi o prokuratora Seja - miałem tą przyjemność odbywać wraz z prokuratorem Sejem aplikację prokuratorską - mówi mec. Rafał Rogalski, pełnomocnik części rodzin ofiar smoleńskich. www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kim-sa-sledczy-od-katastrofy-smolenskiej,212950.html Po ostatnich dobrze by było poznać jego zdanie, chociaż ostateczną decyzję podejmie NPW i jestem pewien, że będzie to dobra decyzja.
  • W Ząbkach nadano nową nazwę ulicy. Jest to ulica Piotra Olszewskiego. Był to organista z kościoła w Ząbkach. Czy ktoś ma jakieś informacje na temat jego życia? Był on tylko wirtuozem, czy też kompozytorem? I czy ktoś ma jakieś jego nagrania, aranżacje? Wystarczy mp3.
  • Hej mysle o pojechaniu na 10 dni do Malezji - niestety tylko tyle dni ulopu juz mi zostalo :(((( - Chcialabym pojechac glownie do Taman N. NP, co polecacie oprocz tego - lezenie na plazy raczej mnie nie interesuje. POzdrowienia Marzena

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?