Forum   deklaracji majątkowych

deklaracji majątkowych

(7 wyników)
  • Podziwiam dobre samopoczucie tych którzy wszystko co rząd zamierza zrobić jest złe. Uważam że najgorsze co można robić to nic nie robić. Deklaracje majątkowe zdecydowanie popieram. Nawet jeżeli nikt by ich nie kontrolował i tylko były wyrzucane do kosza to tym którzy je wypełniają nie będą tego pewni, bedą liczyli się z możliwością kontroli i trudniej im będzie decydować się na ukrywanie dochodów.
  • możecie mnie zamknąć , rozstrzelać itd. ale niewolnikiem się zrobić nie dam i żadnych deklaracji wypełniać nie będę. Przecież wg projektu ustawy każda osoba która posiada ponad 120 000 w majątku "innym" winna sporzadzić szczegółowy wykaz całego swojego majątku, zapewne wraz z każdą rolką papieru toaletowego itp. Nawet komuna w swoim najbardziej paranicznym (leninowskim i stalinowskim) wydaniu nie miała takich pomysłów? Komu i w jakim celu potrzebne są te szczegółowe wykazy majątkowe...
  • Zlodziejstwo uzyskuje w Polsce sankcje prawna, uczciwosc jest juz tylko dla idiotow i nieudacznikow.
  • BANDYTYZM I STALINIZM -KOLODKE ZA KRATY, MILLERA TEZ.
  • podpisuje sie pod protestem obiema rekami. place uczciwie podatki i nie mam ochoty zyc w panstwie policyjnym. Panie Prezydencie - chielbym sie upewnic, ze jest "Pan Prezydentem WSZYSTKICH Polakow"!
  • Mam wrażenie, iż pomysł z deklaracjami majątkowymi jest wstępem do nowej formy totalitaryzmu - biurokratyczno-fiskalnego. Jeśli jeszcze oddamy te sprawy pod kontrolę systemów komputerowych obsługiwanych przez niedouczonych pracowników fiskusa, czeka nas nieciekawa przyszłość. Zastanawiam się, czy wyobraźnia autorów podobnych pomysłów sięga tylko do końca ich kadencji? Czy im się wydaje , że jak przestaną rządzić, wymyślone przez nich reguły gry ich osobiście nie będą dotyczyć? ...
  • Skoro wzywa się wszystkich oszustów do przyznania się i dobrowolnego opodatkowania to rozumiem iż nie będzie się ich szczegółowo pytać skąd mają te pieniądze.Inaczej słowo- abolicja podatkowa- nie ma sensu.Są to pieniądze z" nie udokumentowanych źródeł".W jaki sposób urząd skarbowy zamierza oceniać kto jest gangsterem, a kto nie skoro do tej pory nie tylko on miał z tym kłopoty, ale również resort sprawiedliwości?Może Pani minister Ożóg uchyli rombka tajemnicy?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się