Forum   dwa etaty

dwa etaty

(4 wyniki)
  • mysle o zatrudnieiu sie na dwa etaty. Tzn do obecnego, na umowe zlecenie odnawialna co trzy miechy chcialabym pracowac na pelen etat w innym miejscu. Czy takie cos w ogle wchodzi w gre? jakie sa przepisy? co trzeba wiedziec> ? Czy pracodawcy musza o sobie wiedziec nawzajem?
  • Ochroniarze pracują za parę złotych, bo kochają swoich szefów. Niedługo właściciel Solid security będzie miał okrągły MILIARD! Nic tylko pogratulować, na razie zadebiutował na 52 miejscu na liście sto najbogatszych POlaków, ale nie martwcie się z taką dynamiką niedługo będzie miliarderem. Chyba, że ochroniarzy ogarnie chciwość i zorganizują związki zawodowe, strajki i będą chronili również własny interes :)
  • Witam! w ramach króciutkiej przerwy śniadaniowej (jem przy biurku) wyżalę się: wywalili osobę z mojego działu, no i już trzeci miesiąc wykonuję obowiązki swoje + wszystkie tej drugiej, oczywiście bez jakiegokolwiek dodatku do pensji itp.Zostaję po godzinach, nie mam czasem kiedy zjeść kanapki czy za przeproszeniem wyskoczyć do łazienki, oczywiście to co się da wykonuję w tempie 2 x szybszym niż zwykle. Czy to normalne, czy wszędzie tak jest - czy może są pracodawcy doceniający ...
  • ja tyram na 2 etatach od 7 do 22 żeby zarobić na rodzinę i kredyt, w Polsce płace są za niskie, zastanawiam się ile starczy mi sił?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?