Forum   wyniki badań cytologicznych

wyniki badań cytologicznych

(8 wyników)
  • Witam. Mam pytanie. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć co oznacza w wyniku badań mojej Mamy: Tarcza bez ectopi , Trich ujemny Cytologia : Atrofia z CIN I I prawdopodobnie ( proponuję) weryfikację H-P Z góry dziękuje. Ewa
  • Powiedzcie proszę, czy któraś z was miała wynik IIIa (st. cyt. wg Papanicolau)? Właśnie odebrałam wynik i jestem załamana... Już się umówiłam na wizytę ale może choć troszkę mnie pocieszycie, że może to tylko jakiś stan zapalny... Czy któraś z was miała taki wynik? Co to oznacza w praktyce? Co dalej? Jestem w strasznym dołku...
  • Rozpoznanie kliniczne: OM 10.2002. Rozpoznanie cytlologiczne: Atrofia. Autoliza degeneratywna. Nie potrafię w żaden sposób tego rozszyfrować.
  • Odebrałam od gina moje wyniki, ale byłam w zupełnie w innej sprawie więc nawet o nich nie porozmawiałam. A jestem ciekawa co to oznacza: rozpoznanie kliniczne: Ecdli uleri (jeżeli nic nie przekręciłam) zlecenia: Stan zapalny.Cechy inf. HPV gr.II ???????????????????????????????????????????????????
  • Lekarz powiedział mi ze moj wynik badania cytologicznego to A-III. Co to oznacza? Do lekarza ide w czwartek i bylabym wdzieczna za wczesniejsze wyjasnienie. dziękuję i pozdrawiam
  • Otrzymałam wynik bad. cytologicznego, i nie wiem czy pędzić do lekarza, czy wstrzymać się do umówionej wizyty (pod koniec września). Wynik: ....bez zmian strukturalnych, paciorkowcowa flora bakteryjna, niewielki odczyn zapalny. Bardzo proszę o pilną odpowiedź.
  • Jak długo czekałyście na wynik badania? Mnie to oczekiwanie zaczyna już martwić. Po jakim czasie miałyście wystawioną diagnozę od pobrania wymazu?
  • Mój ginekolog kazał mi samej zdecydować, czy "nie ruszać" nadżerki, czy zamrozić ją. Co mam zrobić? Czekać czy działać? Na następną kontrolę kazał zgłosić się dopiero za rok! Czy w tym czasie nadżerka nie powiększy się? Pozdrawiam.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?