Forum   dziennikarka

dziennikarka

(3 wyniki)
  • Witajcie, czy orientujecie się w wysokościach zarobków osób piszących w miesięcznikach(etat), ew. redaktorów. Idę na rozmowę-wiem, że jest ględzenie o bryndzy na rynku, wiem, że mnóstwo osób pracuje dla prestiżu, lansu(ciuchy na kredyt:)-ale to nie dla mnie. Dostałam propozycję a widełki hooooo. Doradźcie proszę-to praca w Warszawie, etat. Chodzi mi o kwotę na rękę.
  • Skonczylam polonistyke i dziennikarstwo. Niezle znam angielski. Mam doswiadczenie w pracy w prasie, radiu i TV (m.in.publicznej). Doswiadczenie wydaje mi sie duze, jak na moj wiek (25 lat). A mimo tego, nie moge znalezc pracy w Wawie! Masakra!!! Jedyne co mi proponuja to prace w agencji fotomodelek, ale ja chce pracowac w TV!!!
  • Moja propozycja dotyczy projektu. Ksiązki napisanej przez forumowiczów. Sami decydujecie w jakiej formie będzie Wasz kawałek testu (tylko kwestia wypowiedzi na konkretny temat - ten sam dla wszystkich): esej, reportaz, pamietnik, poezja, nawet rysunek!, wspomnienia, DOWOLNE (im bardziej róznorodne tym lepiej :)) Mam korektora, grafika i reszta zajme sie kompleksowo. Zawsze marzyłam o takim duzym przedsięwzięciu!
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się