Forum   dziwka

dziwka

(3 wyniki)
  • witam czasami pseudopracodawcy wypisują rózne wymagania na raczej niszowe stanowiska ale mocno oblegane (nie bede sie rozpisywał z jakich powodów) typu ph , pf , pm i piszą że jednym z oczekiwań ma być miła aparycja !!! czyli o co tym %^$^$$%^ chodzi . wygląd to rzecz względna . skąd mam wiedziec czy spełniam to wymaganie? czy osoba otyła może mieć miłą aparycje? czy osoba niska może mieć miłą aparycje ? czy osoba stara może miec? a o ciemnym kolorze skóry? jakie elementy wygl...
  • Coraz częściej słyszy się, że na wyjazdach firmowych, integracyjnych pojjawiają sie wynajete np.przez firmę sponsora, firmę partnera, nawet organizatora gołe d... ,panny tańzcące na rurze, zabawiające panów, albo wręcz świadczące usługi seksualne ( sponsor zapłacił).Co o tym sądzicie? Niesmak to moim zdaniem mało.
  • Mimo, że mieszkam za granicą, bywam w Polsce przynajmniej trzy razy do roku. Poza tym oczywiście internet. Odnoszę nieodparte wrażenie, że na obecnym rynku pracy w Polsce poszukiwani są jedynie tzw. "przedstawiciele handlowi" i "hostessy". Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?