e coli

(5 wyników)
  • Dzien dobry ! Od wielu lat mam problemy z ciaglymi zapaleniami pecherza,przydatkow.Antybiotyk,chwila poprawy i znowu to samo.Ostatnio w kanale szyjki macicy z wymazu wyszla mi e.coli+ e.faecalis,ktore sa wrazliwe na :nitrofurantoine i trimethopim.Dostalam furagin i niestety nic mi nie przechodzi.Czy jest szansa zeby pozbyc sie tego i w jaki sposob? Moze macie namiary na lekarza ktory umie z tym walczyc ? Bo do swojej lekarz nie mam juz zaufania .Jestem z Warszawy. z gory dziek...
  • może ktoś by mi wyjaśnił, bo dla mnie jedno z drugim się wyklucza.Właśnie telefonicznie odebrałam wynik cytologii:gr.I a parę dni wcześniej wyszły mi bakterie e-coli w posiewie moczu, przy czym dodam, że bakterie musiały być już dużo wcześniej, bo przez kilka ostatnich miesięcy odczuwam dolegliwosci "pęcherzowe" .Dla mnie to trochę dziwne, że cytologia I, przecież takie bakterie powodują stany zapalne także pochwy i szyjki macicy. A może ktoś badania pomylił? Co o tym sądzicie? Z ...
  • e. coli(4)

Pani Doktor, czym najskuteczniej i najszybciej wytepic te bakterie. Slyszalam o szczepionce Urovaxam, ale kuracja trwa 3 miesiace.
  • jestem załamana, od paru miesięcy walcze z tym paskudztwem ale to znów wraca. dziś chce się dostać do lekarza, bo pieczenie jest nie do wytrzymania. najgorsze jednak jest to,że myśląc iż już po wszystkiemu starałam się z mężem o dzidzie.parę dni po owulucji jednak pojawiło się zapalenie. muszę wziąc antybiotyk bo uczucie jest nie do wytrzymania a boje się co gdyby rzeczywiście doszło do zapłodnienia. mam już tego dość, tak bardzo pragnę dziecka a być może przez głupią bakterie oka...
  • E.coli i enterococcus wyszły mi w posiewie :( czy któraś miała i z powodzeniem wyleczyła ?słyszałam ,że bardzo trudno się tego pozbyć.Lekarka jest następne 2 tygodnie na urlopie więc czekam z duszą na ramieniu .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się