Forum   egzaminu

egzaminu

(4 wyniki)
  • przeciez to jest dodatkowy podatek!
  • Prowadze działalność gospodarczą od 4 mieciecy, ale ostatnio wpadłem na pomysł zeby ja poszerzyć o Pośrednictwo Nieruchomości, jednak nie mam pojecia od czego sie zabrać! Powiedzcie mi czy aby prowadzic takie pośrednictwo trzeba posiadać jakiąś licencje lub zezwolenie??jesli tak to jakie i gdzie sie o nie trzeba starać!z góry dziekuje, pozdrawiam!!:)
  • Jakie wymagania prawne (SANEPID, etc.) muszę spełnić, aby otworzyć taki punkt? Jest gdzieś w sieci informacja na ten temat? A może ktoś z Was prowadzi taki biznesik?
  • Od kilku lat mojego PIT-a wypełnia koleżanka pracująca jako referentka ... w gminie! Porządnej gminie wiejskiej a nie tam jakieś miejskiej. Zajmując się wiejskimi podatkami, unijnymi dotacjami i licho wie czym jeszcze wypełnanie PIT-ów zwykłych Kowalskich opanowała do perfekcji. Nie jest żadną księgową nawet. Mój wielkomiejski urząd skarbowy od lat nie ma najmniejszych zastrzeżeń do jej pracy. Jej własny wiejski urząd także, bo nie ma lepszej od niej specjalistki od podatków i dota...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się