Forum   elektorat

elektorat

(4 wyniki)
  • Przede wszystkim trzeba dbać o swój elektorat, by nie miał poczucia, ze głos źle ulokował. Co polityków obchodzi reszta (poza kampanią wyborczą)?
  • Jakoś nikt dotąd nie wyraził zachwytu nad nowym haraczem Hausnera dla osób prowadzących działalność gospodarczą w postaci drastycznie podwyższonych danin na ZUS. Rozumiem, że to ukłon w stronę szarej strefy i elektoratu wielkoprzemysłowego proletariatu.
  • Byc moze ma jakies znaczenie, ktory z niedouczonych ciemniakow na ktorym usiadzie na stolku, ale jest to wiedza tajemna. Jak w kazdym wcieleniu komuny, ruchy robaczkowe powoduja zawsze ten sam efekt - brud i smrod. Wkrotce rozczarowany elektorat wychodzi na ulice, a czerwony sztandar - do schowka na zapleczu*. Quo usque tandem.... ____________________ *a swoja droga, co sie dzieje ze szmatem, ktory rakowski wyprowadzil za drzwi? Czy zostal ukradziony jak resztki kasy?
  • Ciekawe, że bankowców można wywalić z roboty, a górników nie. I niech mi nikt nie wciska, że bankowcy zarabiają więcej. Może ci z wyższego szczebla, ale taki zwykły pracownik back-office'u na pewno nie.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?