Forum Aktualności i Media Kraj
ZMIEŃ
    engels

  engels

  (8 wyników)
  • przeczytajcie sobie co oni mieli do powiedzenia o Polsce. Rok rocznie swietowali rocznice wybuchu powstania styczniowego a podczas walk wspierali je swoim piorem. www.marxists.org/polski/marks-engels/1875/03/24polska.htm W tym czasie Papiez potepial powstanie a partie liberalne i prawicowe zachodniej europy nawet nie kiwnely palcem.
  • Prezydent Kaczyńaki,jako profesor prawa pracy,wypowiadając się o małpie, twórczo rozwinął myśl Engelsa zawartą w rozprawie z 1876 roku pt.: "Rola pracy w procesie uczłowieczenia małpy". Przymiotnik "czerwona" jest jego oryginalnym wkładem do materializmu dialektycznego. Wiadomo przecież,że Lech Kaczyński własne fascynacje Leninem zawarł w swojej pracy doktorskiej,a teraz konsekwentnie drąży zagadnienie bazy i nadbudowy.
  • żeby wyjaśnili dlaczego taki burdel polityczny zapanował w Polsce
  • "Jeśli obecny rząd odda rury gazowe na dwa dni przed wyborami w ręce prywatne i stworzy możliwość przejęcia ich przez nieprzyjazne Polsce zagraniczne koncerny, przeprowadzimy - i mówię to ja, wielki zwolennik prywatyzacji - na podstawie konstytucji precedensową operację nacjonalizacji rur, niezależnie od tego, kto i na jakich zasadach je kupi" - powiedział Rokita podczas debaty telewizyjnej w TVN24. Czekamy na więcej nacjonalizacji i odebranie burzujom ich własności wypasionej na robotnicz...
  • przeciwko Gazecie Polskiej? Czy może stan psychiczny mu nie pozwala? Sam pamiętam, że obiecywał!
  • W roku 1867 w Londynie ( dziela ,tom 16 ) Karol Marks pisal : -Jedna tylko alternatywa pozostaje Europie.Albo azjatyckie barbarzynstwo pod moskiewskim przywodctwem zaleje ja jak lawina,albo musi ona odbudowac Polske,tak aby miedzy nia ,a Azja stanely miliony bohaterow i by dzieki temu zyskala ona czas na dokonanie swego spolecznego odrodzenia- . ...
  • Proponuję nazwę PZPR : PO i SLD już zapowiedziały, że nie poprą rządu. Oba kluby mają w Sejmie 187 miejsc. wiadomosci.onet.pl/1192087,11,item.html Marks, Engels, Lenin, Urban, Tusk.
  • Choć niektórzy w tym gronie nie muszą pracować, ja niestety muszę. Zerknąłem tylko na ten ospały bałagan i wybywam. Kryjcie się, nadmiar słońca jest szkodliwy, niektórym może przegrzać mózg. Dlatego sam będę dziś chodzić tylko w cieniu.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się