Forum   enzymy wątrobowe

enzymy wątrobowe

(5 wyników)
  • Przez 3 lata brałam tabletki antykoncepcyjne. Teraz zrobiłam przerwę. Po dwóch cyklach niebrania tabletek zrobiłam badanie krwi i AIAT wynosi 79 U/l (norma 0-40) zaś AspaT 55 (norma 0-35). Czy Waszym zdaniem przy tak podwyższonych wartościach będę mogła wrócić do tabletek np. jakichś innych, o innym składzie? Czy będę musiała odstawić tabletki, jeśli tak to na jaki czas? A może dobrym rozwiązaniem będą plastry? Słyszałam że podobno tabletka przechodzi dwa razy przez wątrobę(z p...
  • Witam! Moja mama ma aspat - 361 a alat - 520 Czy ktoś z Państwa wie co to oznacza, na co może chorować moja mama? Wczoraj odebrała wyniki a interpretacja będzie dopiero w poniedziałek stąd moje pytanie. Pozdrwiam.
  • witam!!! co moze oznaczac poziom Fosfatazy alkalicznej u dziecka 1,5 rocznego? co prawda ten enzym wystepuje [przedewszystkim w kosciach potem w watrobie i jelitach a dziecko ma czeste skurcze lewej nogi. Czy ma to jakis zwiazek z krzywica lub moze przez zwykle wybijanie sie ząbków PROSZE O POMOC!!!
  • Witam. Jestem zakażony HCV prawdopodobnie od 23 lat. Dowiedziałem sie 2 miesiące temu po oddaniu krwi.RNA niestety + . Tydzień temu robiłem badania: birbulina : 0,71 norma do 1,1 ASPAT: 26,3 - norma od 4 do 40 ALAT: 23,7 - norma od 4 do 40 Wyniki są ok. Czy oznacza to, że nie trwa obecnie aktywny proces zapalny? pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi
  • Czy podwyższony poziom bilirubiny (enzymy wątrobowe w normie, prazwdopodobny zespół gliberta) może powodować komplikacje w przypadku ciąży?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się