Forum   fa

fa

(4 wyniki)
  • jestem pracownikiem sklepu, mam paragon i klient kupił 2,9 kg towaru po cenie 17,40 za kg zapłacił 50,46 zł stawka vat 7 %, wystawiałam fakturę i cena jednostkowa netto wyszła po zaokrągleniu 16,26 wartość netto za towar 47,16 kwota podatku 3,30 Jak przeliczę wagę razy cenę bez podatku to ucieka przez zaokrąglenie 1 gr z wartości netto. Czy tak może być na fakturze? czy taki błąd rachunkowy jest dozwolony? wygodniej by było wystawiać fakturę wychodzącą od brutto, można czy nie można? ...
  • ""Jest to najprawdopodobniej przystanek przed dalszą falą wyprzedaży polskiej waluty, która może doprowadzić kurs EUR/PLN powyżej kolejnego oporu na poziomie 3,8000" - poinformowała analityczka TMS Brokers Joanna Pluta" ROTFL :))))))))
  • Nie, na pewno nie wreczali bo USA to wzorowa demokracja z porezydentem Dabju Buszem co z naszymi zolnierzami szlachetne cele do Iraku na pustynie pelna ropy zanosi.
  • Jakt to bylo z Toyota. Prezes Toyoty na lotnisku powiedzial tak: moja noga wiecej w tym kraju nie postanie. U nas tez sie bierze lapowki. Ale jak sie wezmie to sie zalatwia.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?