Forum   faks

faks

(5 wyników)
  • Faks(7)

    Zastanawiam się na ile w zarządzaniu sklepem internetowym przydatny jest faks? Używacie go czy jest to zupełnie zbędny sprzęt? Z góry dziękuję za wypowiedzi.Pozdrawiam.
  • Witam W zeszłym roku nabyłem pojazd i tak jak nakazuje ustawa rozwiązałem umowę z ubezpieczycielem z którym była zawarta umowa przez poprzedniego właściciela, dokładnie w 20 dniu od transakcji poprzez fax. Na dowód zatrzymałem potwierdzenie przesłania i odebrania przez ubezpieczyciela faxu. Niestety po dobrym tygodniu (już miałem ubezpieczenie zawarte u swojego ubezpieczyciela) otrzymałem polisę i blankiet do zapłacenia składki w kwocie 1026zł. Polisę odesłałem powołując się na rozwią...
  • prowadze działalnosc gospodarczą od 5 lat, zakupiłam towar do sklepu przez internet za 2000 zł, zapłaciłam przelewem , firma ma porządną strone , wielokrotnie kontaktowałam sie telefonicznie z nimi, za towar zapłaciłam w lutym a do dzis nie ma towaru, kiedy zaczełam sie wycofac ze nie chce juz towaru tylko zwrot pieniedzy to własciciel mi powiedział ze jak bedzie miał to odda mi pieniądze, co ja mam zrobic??? czy mam szanse na odzyskanie pieniedzy????
  • Uwaga na Panoramę Firm! Dnia 27 czerwca 2003r. skontaktowała się ze mną przedstawicielka firmy ENIRO Polska Sp. z o.o. (wydawca skądinąd szanowanej Panoramy Firm) pani Monika Szybowska, która złożyła mi propozycję zamieszczenia reklamy mojej firmy w wydawnictwie Panorama Firm. W ślad tej rozmowy została mi przesłana jednostronicowa propozycja zamówienia (załąćznik nr.1), którą podpisałem i odesłałem. Nie traktowałem tego jako wiążącej umowy (mimo nagłówka, który to sugerował) g...
  • Otrzymałem ofertę nawiązania współpracy z niemieckimi i austriackimi firmami poprzez sesję giełd ofert współpracy Eurokontakt (Europartner Group). Udział w tej sesji jest odpłatny, więc ciekaw jestem czy ktoś kto już korzystał z tej oferty był z niej zadowolony i czy poleciłby ją innym?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?