Forum   feniks

feniks

(6 wyników)
  • Witam, zdecydowanie odradzam współpracę z Korporacją Prawno Finansowa FENIKS w Lulinie - www.korporacja-feniks.eu Firma prowadzi windykacje dłużników latami, o każdy przysłowiowy "grosz" trzeba się wielokrotnie upominać, firma z wielką łaską wypłaca poszczególne części ściągniętych należności. Problem pojawia się gdy postępowanie windykacyjne zakończy się w całości sukcesem i chcemy odzyskać swoje pieniądze. Najbardziej kompetentne osoby to są pracownicy - konsultanci, którzy niestety...
  • hi, podpisałem jakiś czas temu umowę zobow. poszukuję osób, które zdecydowały się na podobny krok. jestem trochę zaniepokojony czytając wszystkie posty na forum gazety a propos developera.
  • Witam! Zdecydowałem się na zakup domku szeregowego przy ul. Panewnickiej. Budowę będzie prowadził PB Feniks. Poszukuję sąsiadów lub osób zainteresowanych tą budową. Razem na pewno będzie raźniej i będzie można coś więcej zdziałać.
  • poszukuję osób, które zdecydowały się na zakup domu lub mieszkania od PB FENIKS w Paniówkach. Podpisałam juz z Nimi umowę i dobrze by było gdybysmy byli w kontakcie w razie gdyby coś było nie tak w grupie razniej. Pozdarwiam wszystkich przyszłych sąsiadów :)
  • Witam! czy ktos pracowal dla tej korporacji? zamierzam podjac z nimi wsolprace ale wczesniej chce sie dowiedziec czegos o nich? czy warto? prosze pisac na maila badz tu na forum przemyslaw.lapa@interia.pl
  • Witam.Odebralem po 3 wczesniejszych podejsciach swoje mieszkanie przy Panewnickiej w Katowicach ale ciagle pojawiaja sie nowe usterki. Zaczynam wykanczac mieszkanie i widze mnustwo niedociagnieć i niedoróbek. Jakość wykonania jest bardzo niska i widze ze moze byc problem w uzytkowaniu w kolejnych latach. Nie wiem czy to tylko moja opinia.... Ostrzegam!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się