Forum   świdnik

świdnik

(312 wyniki)
 • Niesmaczne jest parę rzeczy: 1. przepychanie się w blasku fleszy po zaszczyty i pochwały, 2. awanturowanie się przez przyszłych kandydatów na prezydenta Lublina z ramienia PO o to kto jest bardziej zasłużony dla powstania lotniska, 3. faktycznie jednak, pomijanie roli Świdnika, w tym zresztą Sobonia osobiście - jest ahistoryczne. Gdyby nie Soboń z Jaksonem i Królem, to być może zamiast lotniska mielibyśmy tylko rozgrzebane kartoflisko w Nieźwiadzie i ukradzione miliony. To władzom Św...
 • Pan Kozłowski nie uwzględnił w swojej kalkulacji czasu potrzebnego na dojazd z Lublina do Świdnika w stosunku do czasu dojazdu na Okęcie. Nie tylko pieniądze mają znaczenie w takich wyjazdach, ale również i uciążliwość podróży, m.in. czas jej trwania.
 • Jest dwóch panów co mówi prawdę w sprawie lotniska:Tj pp Muszyński -prezes i Sobczak -Przew.RN. Po oddaniu lotniska obu panów nie będzie i wszystko okaże się kłamstwem,bo zderzymy się z rzeczywistością.Lotnisko w Świdniku będzie wyłącznie na garnuszku podatników,albo upadnie! Założenia przyjęte do budowy były fałszywe.Nigdy Rusłan na tym lotnisku nie wyląduje,a Muszyński mówi inaczej bo jest prezesem i jeszcze lotniska nie ma!
 • to co miasto Świdnik ma przestać remontować ulice żeby dopłacać do MPK?
 • W sobotę podczas dnia otwartego lotniska w Świdniku pojawiło się około 20 tysięcy ludzi. Port Lotniczy pod Lublinem jest pierwszym od podstaw zbudowanym w Polsce lotniskiem cywilnym. Budowa trwała zaledwie dwa lata. Kosztowała ponad 400 milionów złotych. Wkrótce zostanie uruchomiony specjalny szynobus, którym będzie można dotrzeć do terminalu odlotów. Ze Świdnika pasażerowie polecą do Anglii, Irlandii, Norwegii, Egiptu, Bułgarii i Chorwacji. Pierwszy, oficjalny lot zaplanowany jest na 1...
 • Hej, pytam w imieniu mojej koleżanki, która ma pracować w oddziale w Lublinie - i chciałaby wiedzieć czy do Świdnika będzie można dojechać jakimiś autobusami MPK ponieważ tam jest KRS i sąd gospodarczy i będzie często jeździć po wyciągi z KRS. Nie chodzi o stan jaki jest na obecną chwilę czyli busy i pociągi z Lubina do Świdnika ale zwykłą komunikację miejską jak np. ZTM Warszawa. Pa Kasia
 • Mając za podstawę opisywaną w prasie dotychczasową działalność spółki propnuję nazwę: Lublin Cosa Nostra
 • Jaki był w ogóle sens inwestowania w połączenie szynowe z lotniskiem, skoro pociągi jeżdżą co dwie i pół godziny? Taki mały ruch jest na lotnisku? To może bez sensu było uruchamiać lotnisko?
 • No swietnie, po prostu siasc i plakac...a juz to, ze te pozal sie Boze, busy uragaja wszelkim standardom higieny, bezpieczenstwa, wygody i ceny, to juz nic dla pana burmistrza. Pewnie w zyciu takim busem nie jechal z siatami zakupow, dzieckiem pod pacha na stojaka, bo mohery obsiadly cale 8 fotelikow w calym busie - bo w tych iveco to chyba wiecej nie ma. Ot, syty glodnego nie zrozumie....
 • Tak na pewno ktoś zrezygnuje z samochodu, bo lepiej stać w korku wisząc na rurce w MPK niż stać w korku siedząc we własnym samochodzie. Władze Świdnika nie są takie głupie żeby dopłacać do biurokractwa z MPK.
 • Fajnie, coraz bliżej ukończenia tylko mam wrażenie, że taki trochę blaszak z tego wyjdzie. No, ale poczekam do końca, może elewacja będzie jakaś fajna :-) Szkoda, że zamiast dwóch, będzie tylko jeden tor. A co jak się jakiś szynobus "rozkraczy". Gdzie podjedzie zastępczy? No i zdjęcie nr 5. Nie dało się ułożyć płytek chodnikowych równo, w jednym ciągu? Wiem, że się trochę czepiam ale tu chodzi o estetykę. Jak już coś robić to porządnie.
 • Przyłączmy Świdnik do Lublina, będziemy mieć nowoczesną, śródmiejską toaletę.
 • Włączyć Świdnik do Lublina i nie będzie problemu!
 • A w przyszłości powinno zbudować się trakcję trolejbusową.Trza ciągnąć z Brukseli puki można.A na to na pewno dadzą.No i był by prestiż,że my lepsi od Gdyni.
 • [i]Jest też pokój dla dzieci, w którym mogą one przebywać gdy ich rodzice występują przed sądem.[/i] A czy sad zapewnia tez opiekunke - przedszkolanke dla tych dzieci? Pozostawianie dzieci bez opieki jest w polsce karalne. pzdr Więcej... lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,8986400,Sad_w_Swidniku_dla_Lublina_uroczyscie_otwarty___ZDJECIA_.html#ixzz1BgeDAsMg
 • Budowa lotniska to jest węzeŁ przekrętow w wykonaniu PO!Wszystko co sie robi wbrew ludziom napotyka na opór.Niezależnie od tego wystepuje tutaj ogromna niegospodarnośc,za ktorą nikt nie odpowiada.Nie ma organow kontrolnych,ani ścigania!
 • "Lecący z Dublina samolot węgierskiego przewoźnika planowo miał wylądować w Świdniku o godz. 13.50" Węgrzy wykupili Ryanair???
 • Fajny błąd ortograficzny w tytule na głównej stronie. Cała notatka ciekawa i ważna. Tak trzymać. Bardzo lubię też codzienne artykuliki o pogodzie i korkach. Lublin wcale nie jest grajdołem, prawda?
 • To teraz czekamy na zamkniecie fabryki, która została zakupiona tylko po co aby pozbyć się konkurencji :)
 • głupie gadanie że nie da się nic zrobić z tymi busami zaręczam ze trzy sprawne patrole drogówki w lublinie i ze dwa w Świdniku zabiorą 90% dowodów rejestracyjnych za stan tych pojazdów . Każda wyłapana usterka to opłata 20 złotych za kontrole na stacji wiec kilka usterek razy kilka wpadek da oczywisty rezultat potem analiza dokumentów i wiadomo która stacja podbija na lewo papiery proste czy dalej nie wykonalne .I gwarantuje ze jak się przyłożą to po dwóch tygodniach będą albo naprawione bu...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się