forum dla kobiet
(1 wynik)
-
Od jakiegoś czasu widzę potrzebę założenia nowego forum zamkniętego.
Na Bliznę nie powinnam wpuszczać kobiet przed decyzją. Tamto forum
jest dedykowane wyłącznie kobietom po aborcji,więc nie sądzę by
dobrym pomysłem było wpuszczanie tam kobiet, które stoją przed tą
decyzją.
Nie mniej jednak wyraźnie widoczna jest potrzeba stworzenia takiego
zamkniętego forum, gdzie kobiety przed decyzją mogą powiedzieć o
sobie coś bardziej konkretnego, mogą ujawnić choćby część swoich
danych, ...