Forum   gazeta telewizyjna

gazeta telewizyjna

(50 wyników)
 • Gazeta Telewizyjna staje się coraz bardziej nieprzyjazna kibicom sportowym. Nie dosyć, że nie zawiera programów większości kanałów sportowych, to jeszcze zamieniła wybór transmisji na program 2 Polskiego Radia. Skąd mam się dowiedzieć kiedy na Eurosporcie 2 pokażą mecz Lewego, Kuby i Piszczka? Pewnikiem u konkurencji. I moje pytanie: program TV której gazety zawiera największy wybór transmisji? Będę wdzięczny za podpowiedź!
 • O dzisiejszej "zmianie" w Gazecie Telewizyjnej nie będę się wypowiadał (regulamin forum - zabrania się bluzgania itp.). Zadam więc pytanie konstruktywne - jaki inny dodatek (tylko nie "poradnik") telewizyjny polecacie ? No bo od kolejnego piątku coś innego trzeba będzie wybrać... Gdzie jest więcej programów, opisów itd. Mam przynajmniej taką nadzieję, że jakiś wybór jest. Tak to jest jak się człowiek od lat zasiedział przy jednym tytule, ze nie wie co na rynku tv guide'ów słychać. ...
 • Podsumujmy dzisiejsze zmiany: zniknęły programy łącznie 40 stacji telewizyjnych: - 16 stacji filmowych bądź ogólnotematycznych: nFilm HD, polsat film, canal+ film, hbo 2, hbo comedy, axn crime, axn sci-fi, TCM (sic !!!), bbc entertainment, tv 5 monde, sci-fi universal, tele 5, wojna i pokój, mgm hd, movies 24, tvp hd - 6 stacji dokumentalnych: animal planet, travel channel, tvp historia, religia tv, discovery world, discovery historia - 18 innych: mezzo, zigzap, disney xd, bbc cbeebies,...
 • Co tydzień w piątek czekałam na "Gazetę telewizyjną" dodatek do "Gazety Wyborczej". Powód? Cudowna krzyżówka hetmańska na całą stronę, a dzisiaj przeżyłam dramat. Nowa "Telewizyjna" bez hetmańskiej!!!! Co się stało??
 • Prosze o kontakt osobę, ktora zachowała (nie wiem po co miałaby to robić;-)) gazetę telewizyjną "Nowy Dzień" z 17.11.05. Jest tam ważna dla mnie informacja. Dzięki
 • ...programu jakże ciekawej, kulturotwórczej, nie egzaltowanej, porywającej i ze wszech miar zasługującej na uwagę telewizji TRWAM? Jest w gazecie miejsce dla wszelkiej maści nadawców, a brak go dla wspaniałej stacji, która legitymuje się zezwoleniem na nadawanie, wydanym przez KRRiT. Domagamy się szczegółowego programu najlepszej telewizji w piątkowym dodatku GW. Jestem przekonany, iż popiera mnie w tym apelu 99% forumowiczów. Pozdrawiam i z Bogiem.
 • Gazeta Telewizyjna w artykule "Liga z gwiazdorami" podaje, że w nowym sezonie Polskiej Ligi Siatkówki wystąpi Mariusz Wlazły. Nie wiem czy tylko mi się wydaje, że on od kilku tygodni nie żyje. Na dodatek Przemysław Iwańczuk napisał, że Wlazly mimo wielu prpozycji nie zdecydował się na wyjazd do Włoch, a przecież zginął właśnie jadąc do nowego klubu we Włoszech. Jak można dopuszczać do tak wielkiej pomyłki??? Na dodatek zamieścili zdjęcie Wlazłego.
 • pod względem reklam tam zamieszczanych? Robię mały risercz do bloga i się zastanawiam, czy reklama jednej kamienicy przy teatrze (nie podam adresu, żeby mnie nikt o spam nie posądził;-)) z ostatniego, piątkowego dodatku telewizyjnego do GW ukazała się tylko u nas, czy w całej Polsce. Ma ktoś jakieś info na ten temat?
 • Dzięki KJZ na nowo zacząłem oglądać filmy w TV. Wyłapuję wyłącznie te od trzech gwiazdek i nigdy się na ocenie KJZ nie zawiodłem. Unikam szczęśliwie mordobicia i kopaniny, Izauropodobnych, seriali, horrorów typu pająki atakują nieśmiesznych komedii itd itp. Są pewne reguły które mistrzu stosuje. I tak, nie dostanie 5 gwiazdek współczesny film amerykański /0-10 -letni/, ale już 20-letni owszem tak, a 30-40-letni całkiem często. Faworyci, to filmy francuskie, ogólnie biorąc europejs...
 • do dzisiejszej gazety telewizyjnej dołączono żyletki, chyba po to by po włączeniu telewizora było się czym pociąć.
 • Słyszałem że praca w redakcji Telewizyjnej to największa fucha w GW- ot przychodzi się na kawke i kopiuje materiały: a to program telewizyjny z netu na przyszły tydzień, a to krótkie opisy filmów z archiwum, itd. I to chyba prawda bo weźmy ostatni numer Telewizyjnej z 26 marca: strona 38- o filmie "Dług" -krótko o filmie i... 3 gwiadki. strona 43- o filmie "Dług" -opis filmu i... 5 gwiazdek. Brawo panie redaktorze Michnik. Pogratulowac profesjonalizmu redaktorków.
 • Dlaczego "Gazeta Telewizyjna" począwszy od piątku 16.01.2004.zmieniła swą formę?Jednym z jej największych atutów był dział "alfabet filmowy",opisujący wszystkie filmy emitowane danego dnia.Począwszy od wspomnianego wydania został on radykalnie "przycęty".Muszę się poważnie zastanowić nad dalszym kupowaniem piątkowej gazety.
 • Chcę poruszyć sprawę skandalicznego niechlujstwa, jakie regularnie prezentują dziennikarze "GT", dodatku do Gazety Wyborczej. Każdego tygodnia programy co najmniej jednej stacji są przekłamane. Nie są to wypadki losowe ani spowodowane nadzwyczajnymi okolicznościami, w innych serwisach program jest prawidłowy. Prymitywne i skandaliczne podejście dziennikarzy GT świadczy o ich szacunku dla klientów. Jestem pewien, że redagujący GT: - Anna Dąb-Kostrzewska, - Jarosław Brożek, - Joa...
 • Nareszcie. Gazeta Telewizyjna ma mnniejszy format, ale za to jest bardziej przejrzysta i ciekawsza. mnie się podoba. A WAM??
 • Jak dla mnie nowy format gazety telewizyjnej jest do luftu - mało przejrzysty i lata się po nim jak Żyd po pustym sklepie.
 • 1. Format za duży, po złożeniu gazety właściwej na pół dodatek TV nie mieści się elegancko w środku. 2. Szata graficzna jak choinka - coś na wzór faktowego dodatku - stara wersja była dużo bardziej czytelna - czy wy uważacie nas czytelników za fanów tabloidów? Ktoś kto potrzebuje kolorowego dodatku kupuje Fakt albo Imperium TV za zeta. 3 . Czy tam w Agorze ktoś myśli ?? Pytam, bo mozna było opracować 4 projekty i wypuścić je w kolejnych tygodniach do konsultacji społecznych he he ...
 • Te zmiany sa straszne!! Tworcy Telewizyjnej ZADRWILI SOBIE Z CZYTELNIKOW:(( Kupowalam Gazete Tv wlasnie dlatego ze byla INNA NIZ WSZYSTKIE - a teraz przypomina dziesiatki pstrokatych magazynow pozbawionych tresci:( Jesli mam placic 2,40 za to samo, co inne tandetne gazety oferuja ponizej zlotowki, to wybor jest chyba oczywisty.. Jestem bardzo zawiedziona:( Przypomina mi sie "reforma" Trojki - kiedys mojej ukochanej radiostacji - ktora tez na sile dostosowano do kiepskich standardow.. S...
 • Str. 17, TVP 1 - ukruci handel ludźmi, str. 50, TVP Kultura - jest: Noc Walpurgii, powinno być: Walpurgi od Walpurga. Redaktorzy niedouczeni, korekty brak, żeby było taniej?
 • zawsze czekałam na piątkową "Gazetę Telewizyjną", ale dzisiejsze wydanie mną wstrząsnęło - kompletnie nieczytelne!!! Mam świadomość przyzwyczajenia, zawsze był to dla mnie bardzo rozsądny przewodnik po programach, ale teraz naprawdę nie wiem co o tym sądzić!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?