Forum   generacji

generacji

(8 wyników)
  • hahahahahahahaha - Polacy to zupełnie inni klienci niż np. Brytyjczycy. Nawet kiedy wiedzie im się gorzej nie odmawiają sobie zakupów, a zwłaszcza związanych z wyglądem zewnętrznym. Mam tutaj na myśli nową parę butów, słoiczek ulubionego kremu czy tusz do rzęs. hahahahahahahaha Jasne! Polacy zostawiaja kupe szmalu w sklepach nie to co biedni brytyjczycy
  • Najtanszy reaktor... mona tylkomiec nadzieje, ze komisja kwalifikacyjna poprawnie rozumie termin "energia jadrowa".
  • Fajnie, jak wejdzie do Polski nadal będzie 10 groszy za 100 kilobajtów, czyli złotówkę za megabajt. Minuta takiego filmu to będzie kilka niezłych złotych. Wszyscy się cieszymy, prawda?
  • Idę się powiesić . Na 6 mld ludzi tylko garstka ma udane życie ,a oni mi tu o miliarderach . Dlaczego media wprowadzają ludzi w kompleksy ? Już nie mogę doczekać się III wojny światowej .
  • Jedyna rzecz, która mnie irytuje w AMD, to nazewnictwo procesorów, np. 3200+, kiedy procesor taktowany jest zegarem 2200 MHz. Wiem, że chodzi o to, iż procesor AMD 3200+ jest porównywalny z intelowskim układem 3200 MHz pod względem wydajności, natomiast jest to nie tylko mylące, ale też od razu definiujące AMD jako tę firmę, która musi się nieustannie porównywać z konkurentem, zamiast samemu wyznaczać pułap, do którego równać mają inni.
  • Orange jest drugi w Europie a nie trzeci!!! a poza tym jest the best:) Idea will be orange!
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?