Forum   infekcja pęcherza

infekcja pęcherza

(6 wyników)
  • Witam, mam poważny problem z nawracającymi infekcjami pęcherza. Mój lekarz przepisał mi już całą encyklopedię leków i nic - infekcja przechodzi na tydzień / dwa i wraca:( Wyniki badań moczu są dobre po antybiotykoterapi, ale zaraz znów pełno bakteri, szczawianów... Co mogę zrobić? Kurczę, przecież ja wkrótce chciałabym poważnie podejść do tematu macierzyństwa:( Wie ktoś, co mogę zrobić, żeby to minęło?
  • macie jakieś domowe sposoby leczenia infekcji dróg moczowych? jakieś sprawdzone preparaty?
  • ....zakażenie przez sex? Prawie 2 tyg lekarze-ginekolodzy leczyli mnie na grzybicę, wczoraj wpadłam na to, by zrobić wyniki moczu, bo lekarstwa nie pomagały... Okazało się, że mam w moczu liczne bakterie... Zastanawiam się, jak mogłam to "złapać" - czy możliwe, żeby miało to związek np. z seksem?
  • warto stosować profilaktykę w postaci suplementów bądź leków z żurawiną- nie zaszkodzi, bo np. urinal zawiera niemal sam wyciąg z zurawiny, a mogą pomóc;)
  • cześć dziewczyny. Temat pecherza pojawia się tu bardzo często. Ja walczę z tym od tak dawna że już nie pamiętam. Generalnie zawsze mam bakterie w moczu i zapalenia pecherza. Sprawa skomplikowała się jednak od momentu kiedy zaszłam w ciążę. W ciązy każde infekcje leczy się ( nawet jeśli nie boli). W moim przypadku leczenie jest nieskuteczne. Biorę antybiotyk, który niby pomaga a za pare dni jest nawrót. Teraz też jestem po leczeniu. 2 dni po skończeniu leków mam nawrót- boli, pie...
  • Dobry wieczór dziewczyny!!! Przeczytałam pokaźny wątek o zapaleniu pęcherza moczowego:), na którym przeważa pesymistyczny sposób myślenia. Z problemem infekcji pęcherza borykam się już 2 miesiące. Dziś pomyślałam sobie tak: jejku, chyba trzeba zmienić sposób nastawienia. Winne są przecież głupie małe złośliwe bakteryjki:), z którymi silny organizm ze sprawnym systemem immunologicznym powinien się sam uporać. Przecież ludzie potrafią pokonać nawet raka! Dziś natknęłam się na s...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się