Forum   inicjatyw

inicjatyw

(6 wyników)
  • A miało być tak pięknie!!Jeszcze widzę Tuska latającego z kartką w debacie telewizyjnej i pytającego Kwaśniewskiego ile kosztują kartofle oraz jak długo trwa założenie firmy w Polsce!!i co się zmieniło???zatródnienie w budżetówce!!!
  • oczywiście jestem za !!!!!!!!!!!!!!! i wielu z mojego oddziału Pracujemy ciężko, mam ponad 50 nadgodzin, które nie są nigdzie ewidencjonowane bo mój kierownik ma to gdzieś. Moja żona zarabia 500zł netto więcej niż ja mimo, że pracuje fizycznie i w mniej "prestiżowej" firmie. Szukam nowej pracy i mam nadzieję, że znajdę ją szybko albo poprawi się w PKO
  • wie ktoś coś o tej firmie?? stanowisko doradcy europejskiego (czyli pewnie szukanie klientów itd.)?? firma oferująca usługi doradcze i realizacji inwestycji z dofinasowaniem UE. Co myślicie??
  • Mam pytanie... Chcę załatwić sobie staż w wybranej przeze mnie firmie. Zakładając, że firma ta się zgodzi, kto w takim wypadku opłaca mój staż- firma, czy Urząd Pracy? Czy firma ta może wtedy podpisać stosowną umowę z UP? Czy sama przyjmuje mnie jako stażystę? Nie jestem jeszcze zarejestrowana jako bezrobotna (chcę najpierw poszukać pracy na własną rękę), więc panie w urzędzie odsyłają mnie od okienka do okienka- i żadna nie czuje się kompetentna do udzielenia mi tej odpowiedzi. ...
  • WitaM, czy ktos Was zalatwial sobie samodzielnie stAZ, jak Wasyzm zdaniem powinno to wygladac? Jaskie macie doswiadczenia? Rady? Czy zostaliscie przjeci po taki mstazu? Z goruy dzieki!
  • Jest to bardzo ciekawa i warta uwagi inicjatywa. Zawód sprzedawcy jest bardzo ważny, ponieważ bez niego biznes by sie nie kręcił i uważam, że w Polsce jest on stanowczo niedoceniany, szczególnie teraz w dobie kryzysu kiedy wielu ludzi zamiast z pochwałą spotyka się ze zwolnieniem. Poza tym uważam, że jest to niesamowita szansa dla młodych, zdolnych ludzi, dla których taka nagroda może być szansą na wyróżnienie się na rynku pracy i zrobienie ogromnej kariery.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się