Forum   janusz radek

janusz radek

(10 wyników)
  • Ktory z wokalistow dysponuje zdaniem uzytkownikow piekniejsza barwa glosu.Czyli prosciej ktorego uwazacie za lepszego wokaliste.Bo i ten i ten talent niewatpliwie posiadaja.1-szy czlowiek orkiestra i drugi tez.
  • Jeden z najzdolniejszych polskich wokalistow.Obdarzony niezwykle mocnym rockowym glosem.Wydal dwie wdzieczne poetyckie plyty zwlaszcza "Krolowa nocy" cos pieknego.Ostatnio marnuje sie w pop-oratoriach Rubika.Czy ktos wie czy planuje nagrac nowa plyte? Moze tym razem pojdzie w strone bardziej rockowa ?
  • Gdzie w najblizszym czasie (marzec ew. kwiecień) mozna zobaczyć w Warszawie "Królową Nocy" z P. Januszem Radkiem?
  • Pod Baranami też już inny czas... Ale to co dzisiaj było mi dane zobaczyć zakrawa już na kpinę. Same najlepsze piosenki Ewy Demarczyk w wykonaniu człowieka z ciężką obstrukcją i chyba po wypiciu denaturatu...
  • Czy ktoś możę wie czy pan Janusz będzie występował w A.D. 2004 w Jeleniej Górze? A tak przy okazji fantastyczny występ zaliczył podczas polskiego finału eurowizji szkoda tylko, że ludzie go nie docenili... pzdr
  • Pobil Steffena! Usta szerokie, ogromne, przepastne, mógłby zmieścić tam lokomotywę. Jak widzę ten teledysk to nabijam się z 1. Radka i jest warg na całą twarz, 2. Wiśniewskiego który się za bardzo wczuwa 3. Santor która wygląda jak moja babcia w tych okularach i 4. Gadowskiego który nie znał tekstu i próbuje to ukryć schylając się.
  • A dokładniej Wiersze wojenne, pieśń Ewy Demarczyk. Słyszałem w dzisiejszej Jeździe kulturalnej. Czy ktoś mu powie, że kiedyś już zaśpiewano to lepiej? A może on liczy na to, że nikt nie pamięta już pierwowzoru?
  • Ostatnio śpiewał na Wiktorach Pocztówkę z Avignon. Piosenka taka sobie, ale on on ma coś fascynującego w głosie, w przeciwieństwie do innych młodych adeptów sztuki wokalnej w rodzaju Rozynka, wokalisty Negatywu, do których nic nie mam, bo lubię męski wokal. Radek ma to coś w gardle i mam nadzieję, że nie zginie. Trzymam kciuki. Kiedy śpiewał Niemena miałam gęsią skórę.
  • Witam serdecznie, bardzo proszę o pomoc :) Przyjechałam w odwiedziny na Śląsk. Wiem, że aktor grający Joachima jest z Chorzowa (?) i gra w jakimś dużym ślaskim teatrze. Bardzo chciałabym wybrac sie na sztukę z Jego udziałem. Niestety nie udało mi się ustalić nazwiska. Podobno przed emisja tryptyku była seria artykułow i tam była duza wzmianka o aktorze grajacym grabarza. Prosze p[omozcie. Facka niestety nie czytam, na necie nic nie znalazłam. Z góry wielkie dziekuje :))!
  • Gdzie można posłuchać tych piosenek? Może ktoś wie?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się