jestem sportowcem ktory chce sie pozbyc tluszczu i jestem na diecie od 2
tygodni jem ok 1500 kcal dziennie glownie bialko i pije duzo wody , i
zauwazylem ze jestem bardzo nerwoy i rozdrazniony, a przeciez jem mniej wiec
powinienem miec mniej energi a jest na odwrot dlaczego? czy nerwowsc to wina
tej diety?