Forum   kawęczyn

kawęczyn

(15 wyników)
 • warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,15977745,Bedzie_nowa_spalarnia_smieci__Powstanie_na_Kaweczynie.html#LokWawTxt
 • CZęsto na forum krytykuje się dziennikarzy bydgoskich mediów za nierzetelność.Chciałbym sie do tego odnieść przedstawiając przykład z Nowości. Nowości artykuł o wyborach miss zatytułowało: "Najpiękniejsza jest z Torunia" www.nowosci.com.pl/look/nowosci/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=6&NrArticle=23523&NrIssue=132&NrSection=1 W rzeczywistości Judyta Wojciechowska jest z Kawęczyna. Fakt ma jakiś związek z Toruniem (Jest absolwentką VII LO w Toruniu) podano też że uczy się w Studium ...
 • Zastanawiam się nad przeprowadzką do Ząbek. Jak to jest obecnie z zapachami (nieciekawymi), pochodzącymi z Elektrociepłowni Kawęczyn? Znalazłam już wątki na ten temat, ale rzecz miała miejsce na przełomie 2006/2007 roku. a jak jest teraz?
 • Apel do mieszkańców Ząbek Może "u was" zamieszkam, ogólnie mi się podoba miasto (choć trochę sprawia wrażenie industrialnego i brudnawego..). Ale: - Jaki wpływ na powietrze i oddychanie ma komin z Kawęczyna - jak to jest z tą czystością wody - czy da się na Powstanców nie mieć garażu, ale samochód tak? tzn. czy zdarza się, że ktoś w wybudowanych już blokach swój dzierżawi (lub miejsce postojowe) czy też kradzieże są na tyle sporadyczne, ze da się samochód zostawić. dodam, że nie ...
 • Witam, jestem bliski kupna mieszkania w Ząbkach na ul. Powstańców. Doszły mnie słuchy o nieprzyjemnym zapachu pochodzącym z utylizacji odpadów gdzieś w okolicy. Szukam informacji na ten temat. pozdrawiam PS. Jeżeli gdzieś jest już założony wątek o tym temacie przepraszam i proszę o linka (szukałem, ale nic na ten temat nie znalazłem)
 • Własnie widziałem ze swojego balkonu,a potem z kilkudziesięciu metrów olbrzymi pożar,budynku-chyba jakiś skład chemiczny... na terenie EC... Wie ktoś coś więcej na ten temat??
 • Wróciłam do Ząbek po kiluletniej nieobecności i zauważyłam to a raczej wyczułam. Przedwczoraj wyniosłam na kilka godzin na taras pościel, wieczorem pościel tak cuchniała, że musiałam ją zmienić. A wczoraj byłam na przejażdżce rowerowej w lesie /po tej stronie co EC Kawęczyn/ i moje ciuchy /oczywiście czyste/ również śmierdziały zamiast pachnieć wiosennym wiatrem. Co tu się dzieje??? Czy gdzieś w pobliżu jest wysypisko śmieci?
 • To jest bardzo smutne!!! Ze w Warszawie nie ma dobrego gospodarza, ktory by byl humanista i interesowal sie nasza historia,naszymi zabytkami(dzis juz resztkami) i nie pozwolil na takie niszczenie naszej wspolnej przeszlosci!! to mnie bardzo boli! a szczegolnie jak sie jeszcze wie, ze sa ludzie ktorzy kochaja przeszlosc i nie maja gdzie mieszkac i chetnie by sami takie domy odnowili gdyby tylko im pozwolono! Bardzo, bardzo to wszystko jest przykre! ze ludzie ktorzy sa za...
 • Właśnie zjechałem z wakacji-a tu rondo bez jakiegokolwiek sensu!!!!!-kto to zrobił -gdzie jest prokurator????
 • Rejon ten znajduje się w pobliżu ciepłowni Kawęczyn. Jakie jest Wasze zdanie nt. zanieczyszczenia powietrza. Konsekwencje wszyscy znają. Dlaczego wogóle buduje się tam osiedla?
 • *[SO] - sezon ogórkowy. Ile Warszawa ma właściwie wysokich kominów? Siekierki? Żerań? A gdzie jeszcze???

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się