Forum   kibice

kibice

(3861 wyników)
  • Jeśli sędziowie będą popełniać tyle błędów (wypaczających sens sportowej rywalizacji) co ostatnio to kibiców będzie jeszcze mniej niż ostatnio. A do tego dochodzi konkurencja Canal+, Polsatu Sport i internetu gdzie wszystko można zobaczyć lepiej z powtórkami włącznie. Komfort oglądania nieporównywalny!
  • Againt modern football! Stadion to nie teatr. Gdyby nie wyrzucili rac wszyscy byli by zawinięci przez ochronę.
  • debili nie sieją sami sie w koluszkach rodzą...................... powinni ich izolowac i nigdzie nie wpuszczac bo sa nie dostosowani do życia w normalnym społeczestwie
  • "Zaangażowanie polskich kibiców opiszą nasze gazety, cieszę się, że w ten sposób poprawi się wizerunek polskich kibiców, bo w tej chwili Polska ma w dużej mierze opinię kraju opanowanego przez hordy łysych kibolskich chuliganów." Najlepsi kibice to tacy co prowadza niemieckich turystow do pijalni piwa i klaskaja jak wariaci gdy Podolski Lub Klose wchodza na boiska myslac, ze to nasi.
  • chuj nie kibice
  • to nie jesz "wasz" stadion hoooye. a wszystkie stowarzyszenia pedryli, takie jak wasze i wara sromowa lecha, należy zamknąć, a członków pociągnąć do odpowiedzialności i obciążyć kosztami napraw zniszczonych stadionów i infrastruktury
  • PZPN nie może karać kibiców, ale może karać kluby za negocjacje z kibolami, np. nakazując rozgrywanie meczów bez udziału kibiców. Ile razy to zrozbił ? Np. po skandalicznym zachowaniu kibili na meczu Lecha, którzy mieli z upowaznienia władz klubu pilnowac porządku. Czy za to komus spadł włos z głowy ? A Tusk używając qwielkich słów próbuje ukryć własne nieróbstwo, konkretnjie nieróbstwo ministrów Millera i Kwiatkowskiego.
  • To jest europa a nie wschod tam sie nie patyczkuja jak u nas fikniesz dostaniesz pala i tyle a nie tak jak zomo w kaskach i strojach pancernych walczy z kibolami bo kibole wiedza ze zomo im nic nie zrobi bo bedzie afera medialna ,w holandii widzialem jak doslownie 8 policjantow bez kaskow tylko z palami rozpieprzyla 40 fanow Wisly smiech na sali.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się