Forum   emeryturę pomostową

emeryturę pomostową

(13 wyniki)
 • No i jeszcze tylko górnicy niech wpadna w normalne zasady wyplacania emerytur, trzeba im zabrac niczym nieuzasadnione przywileje wymuszone kilofami pod Ministerstwem Gospodarki. I niechże wreszcie rolnicy zaczną płacić podatki i ZUS!!!!! Czym sobie rolnik z dopłatą 1100 zł do hektara, bez opodatkowania i bez ZUS zasłużył na próżniacze życie? W czym jest lepszy od samotnej matki z miasta, utrzymującej dwoje dzieci (bo jaki komornik bedzie sie wysilac, zeby sciagnac takie smieszne...
 • Krótko pisząc, rząd może ustalić wiek emerytalny na 90 lat i wysokość emerytur na 300 zł miesięcznie, a wszystko będzie zgodne z konstytucją :)
 • Jak dla mnie powinny zniknąć pomostówki i inne przywileje. Powinno być tak że pracujesz odkładasz a kasa robi na siebie ale niestety nie u nas. Dostaniesz marne minimum i się ciesz. Pytanie ile będą oferować za 20lat? Chyba nic się nie zmieni, nagle z 2 tys brutto przerzucisz się na 728zł życzę powodzenia. Będziesz mistrzem polować na przecenionych towarach w hipermarkecie.
 • Szef prawników wrocławskiego ZUS Zbigniew Rak przyłapany na okłamywaniu swoich warszawskich zwierzchników i sądu. Wpisz w wyszukiwarce: Bloger Adam Kłykow i czytaj "ZUS - szczyt głupoty" (odcinek 26)
 • Kto za to zapłaci? :/ Górnicy do pracy :) religiapokoju.blox.pl
 • gazeto! gdzie korektor! Anestezjolodzy! Czyżby po znajomości ktoś przyjęty do pracy? Jak coś się w Świat puszcza to warto przeczytać zanim sie okaże żę "polska język trudna jezyk"
 • A czy górnicy odprowadzają do ZUSu składki pokrywające ich przyszłe emerytury pomostowe/ wcześniejsze/uprzywilejowane czy może to my musimy zarobić na nich, bo "uni majom ciężkom robote"? W takim razie może pozamykać te kopalnie a panów dołowych skierować na przedszkolanki. Będzie to z korzyścią dla nas wszystkich. Albo zafundujmy podwyższone emerytury pomostowe wszystkim, by było sprawiedliwie. Tylko gdzie znajdziemy durniów, którzy na to zarobią? Mnie się już nie chce utrzymywać ch...
 • Nie powinno być jakichkolwiek wcześniejszych emerytur!!! Jeśli jakaś praca jest cięższa to po pierwsze - jest to decyzja świadoma dorosłej osoby, a po drugie nikt nikomu nie każe pracować w kopalni czy też być nauczycielem całe życie!!!! Ludzie zmieniają pracę, zawody, miejsca zamieszkania. Wszyscy powinni pracować do 65 roku życia. Kobiety tak samo! Dopiero wtedy będziemy społeczeństwem zamożnych emerytów!!! Czy rozumiecie, że polscy emeryci są biedni, bo za krótko pracują??????
 • Dyrektor oddziału ZUS we Wrocławiu Antoni Malaka i szef prawników tegoż oddziału ZUS Zbigniew Rak przyłapani na okłamywaniu swoich warszawskich zwierzchników i sądu. Oszukiwali, by zatuszować sabotowanie polityki prozatrudnieniowej rządu i bezprawne represjonowanie bezrobotnego za jego aktywność zawodową. Wpisz w wyszukiwarce: Bloger Adam Kłykow i czytaj „ZUS – szczyt głupoty”. Coś ze świata absurdu, legislacyjne polish jokes. Wszystkich niezainteresowanych prz...
 • Gdzie tu jest sprawiedliwość rocznik 1948 przechodzi w tym roku na emeryturę po ukończeniu 60 lat , i 35 letni staż pracy natomiast osoba urodzona 1 stycznia 1949 rok posiadająca na dzień dzisiejszy 40 letni staż pracy przejdzie na emeryturę w 2014 rok. Proszę parlamentarzystów, Rzecznika Praw Obywatelskich o pomoc w tej jaskrawej niesprawiedliwości która dzieli Polaków naruszając Konstytucję RP
 • i tak nauczyciele dostana te emerytury. wystarczy tylko strajk we wrześniu i rząd ulegnie
 • Powoli, powoli a wycofaja sie ze wszystkich zmian, reform i planow. Tym krajem sie po prostu nie da rzadzic. Niech zyja Zwiazki Zawodowe. Bolszewicy wszystkich wojewodztw laczcie sie.
 • Tylko górnicy potrafią styliskiem od kilofa pomachać przed sejmem...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?