Forum Zdrowie Zdrowie kobiety Zdrowie kobiety
ZMIEŃ
      kiedy owulacja

kiedy owulacja

(8 wyników)
    • Mam cylke 38 dniowe. kiedy mniej więcej może wypaść owulacja? wiem, że najskuteczniejszy jest pomiar temperatury, ale przy moim trybie życia (pracy)to raczej nie wchodzi w grę. Moja ginekolog odradza testy owulacyjne (ponoć nieskuteczne, a drogie).
    • dziewczynki, kiedy nastepuje owulacja w regularnych 31 dn. cyklach , samej trudno mi jakoś określić ten moment bedę wdzięczna za odpowiedż
    • staramy się o dziecko, mam bardzo silne bóle owulacyjne, nie wiem jednak czy one następuja na krótko przed owulacją, zaraz po czy też właśnie w tarkcie trwania i kiedy najlepiej zintensyfikować starania? bólom towarzyszy obfity sluz, natomiast jak mierzyłam regularnie temperaturę to przez cały cykl nie mam żadnych skoków temperatury ani w srodku cyklu ani tuż przed okresem. Nie wiem czy się niepokoić na zapas? Czy też to jakiś sygnał i powinnm sie zgłosić do lekarza?
    • czy ktoras z Was moglaby mi mi pomoc w rozwiazaniu zagadki, czy (jesli tak to kiedy ) mialam w tym cyklu owulacje? Z gory dziekuje Oto temperatury: 1.36,5 36,4 36,4 36,4 5.36,4 36,4 36,4 36,4 36,4 10.36,3 36,4 36,5 36,4 36,6 15.36,5 36,4 36,4 36,4 36,6 20.36,5 36,8 36,5 36,5 36,7 25.36,7 36,7 36,6 36,7 36,8 30.36,8 36,8 miesiaczki jeszcze nie mam, wiec to jeszcze nie koniec cyklu
    • Jak bolą jajniki czy po? Dzieki za odpowiedź.
    • Moze ktoras z was wie jak poznac kiedy mam owulacje przy cyklach zmiennych? Po odstawieniu tabletek bylo ok. przez pare cykli, teraz tragedia-nie mam okresu i cos czuje ze sie przeciagnie? jak w takich "warunkach" starac sie o dziecko kiedy nie wiadomo daty okresu? jestem zgubiona
    • Moje cykle są 32-38 dniowe, czy w takim wypadku owulacja przypada około dnia 14? Dziękuję za odpowiedź.
    • dni plodne to owulacja??
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się