Forum   komputer do telewizora

komputer do telewizora

(5 wyników)
  • Kupiłem dziś kabel (nie wiem jak się nazywa, ale z dwóch stron ma takie samo wejście - takie jak w komputerze wychodzące do monitora). Podłączyłem i gdy włączam komputer na początku jets wszystko OK - widzę jak uruchamia się Windows, ale później gdy powinny pojawić się ikonki do logowanie ekran jest czarny. Szukałem w internecie, ale wszędzie jest opis dotyczący podłączenia chyba innym kablem, bo ja muszę odłączyć swój monitor i w to samo miejsce wpiąć kabel do TV. Prosze wo pomoc.
  • Chciałem jakiś tani komputerek, żeby podłączyć go do internetu i na dużym ekranie przeglądać internet i czasem jakiś film. Kiedyś na Allegro były takie zabawki, znajomy kupił coś takiego w Malezji, ale teraz nie widzę. Może ktoś pomoże.
  • Wszystko było dobrze do czasu aż dzieciom zachciało się zmieniać rozdzielczość (choć nie jestem pewny czy tylko to) Obecnie przy uruchamianiu przez chwilę widać obraz z logo Windows (rodzielczość 640x480) a następnie obraz znika i mam komunikat "poza zakresem". Próbowałem podłączać komputer pod tradycyjny monitor i nastawić możliwą najniższą rozdzielczość 600x800, manipulowałem też z odświeżaniem, ale po ponownym podłączenia do TV jest bez zmian. Czy coś więcej można jeszcze zrobić czy ...
  • Witam! Mam w tej chwili na ekranie telewizora tapetę z kompa (bez ikon, paska). Znalazłam w necie TVtool`a (mam NVIDIA GeForce FX 5200)i zielonego pojęcia nie mam, co dalej!!! Jednym słowem filmów nie ma! Wytłumaczcie mi proszę, łopatologicznie co mam robić...(może jakieś sterowniki, ale co i jak?) Proszę, POMOCY!!! (pamiętam, że kiedyś - jak TV był podłączony wystarczyło coś kliknąć w zakładce "ekran-ustawienia", ale teraz nie widzę tam nic sensownego... Jednym słowem nic nie dzi...
  • Mam kartę graficzną Radeon 9600 series(256mb)i płyte gł.asus A7V600-XBardzo proszę o pomoc przy połączeniu mojego kompa z telewizorem,najlepiej krok po kroku.Raz próbowałem i nie bardzo mi to wychodziło wyraznie coś zle robiłem.Kabel który posiadam z jednej strony ma końcówkę euro,a z tej strony co wchodzi do kompa to wyjście s video i jack do dzwięku.Dziekuje.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się