Forum   konto

konto

(430 wyników)
 • Zakładam nowe konto pocztowe na gazeta.pl. Okazuje się, że nie mogę wejść na pocztę zanim nie podam numeru telefonu, niby do zweryfikowania "nieprawidłowego ruchu na koncie"! Wy sobie jaja robicie??
 • Dlaczego, gdy chciałem założyć sobie konto pocztowe u Was, domagacie się podania nr telefonu i sugeruje jakieś nieprawidłowości na moim koncie? Po co wam mój telefon? jak na koncie pocztowym mogą być nieprawidłowości- jak go jeszcze nie zdążyłem założyć i uaktywnić, bo wyskoczyło żądanie telefonu?
 • Witam,bardzo proszę o usunięcie konta. Z góry dziękuje.
 • Zablokowano mi konto... OK, przyznaję ,wina była całkowicie po mojej stronie. Troche przesadziłam na forach. Zachowywałam się tak jak nie powinnam się zachowywać i ponosze zasłużoną karę.Razem z loginem zablokowano mi jednak też dostęp do poczty .Miałam tam dużo cennych wiadomości.... Czy jest jakaś szansa, żeby dostać się do skrzynki pocztowej... choćby tylko raz,żeby skopiować ważne listy ?
 • Witam, Nie na temat forum tylko poczty ale naprawdę juz nie wiem do kogo się zwrocić w tej sprawie...:(((Bardzo proszę o pomoc! Chce zmienić hasło swojego dostępu do poczty na ''gazecie''. NIGDZIE NIE MA TAKIEJ OPCJI!!! Jest tylko ''odzyskiwanie hasła'' ,nie ma ZMIANY hasła! Nie ma też na poczcie żadnego odnośnika do jakiejkolwiek ''pomocy''! cCy ktoś zna adres pod który można w tej sprawie napisać??Albo jak to zrobić?? Bo może w ogóle sie nie da tego zrobić tylko trzeba założyć nowe konto ...
 • koelscher grozi (i groźby swe spełnia) włamaniami do skrzynek pocztowych. Co zamierzacie z tym zrobić?> forum.gazeta.pl/forum/w,103528,137282363,137282363,do_Jury_i_co_niektorych_.html
 • Pewien użytkownik został za chamstwo usunięty z prywatnego forum. Z zemsty włamał się na konto adminki. Czy administracja gazety przewiduje w takich wypadkach jakiegoś bana?
 • Chyba dostałem "bana" na IP? Próby zalogowanie się na konto "[b]don.kichote[/b]" a także na nowo otworzone "[b]zablokowane.konto[/b]", kończą się komunikatem: [i][b]Możliwość zalogowania się została zablokowana. Powód: naruszenie regulaminu. Wniosek o zniesienie blokady prosimy kierować na adres: abuse@gazeta.pl.[/b][/i] Chciałbym się dowiedzieć, co takiego zrobiłem, że aż taką karę wobec mnie zastosowano, czy to może jakiś błąd systemu - bo nie przypominam sobie żebym jakieś zasady złamał?
 • nie moge sie zarejestrowac na forum?
 • Może mi ktoś administratorów wyjaśnić dlaczego mając konto mogę pisać posty w domenie forum.gazeta.pl ale już nie wiadomosci.gazeta.pl Dlaczego mam jeszcze raz zakładać konto z pocztą by pisać w wiadomosci.gazeta.pl Czy idzie o to by było więcej adresów poczty na które przesyłacie spam?
 • przy jednoczesnym utrzymaniu konta pocztowego? (adres lupus76@gazeta.pl jest dla wielu moich znajomych główną formą kontaktu i nie chciałbym tego zmieniać, natomiast przeszła mi ochota do pisania na forum pod nickiem lupus76)
 • w ustawieniach mojego konta włączyła się opcja powiadomień mailowych o nowych wpisach na forum po każdej tam bytności, nie można tego wyłączyć, co najwyżej zmienić częstotliwość powiadomień na raz dziennie opacja całkowitej rezygnacji z powiadomień nie działa...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się