Forum   krośnice

krośnice

(3 wyniki)
  • Dopóki sprawujących władzę byle kmiotków - hochsztaplerów, miejskich czy wiejskich, w gminie czy stolicy, będą chroniły immunitety to zawsze tak będzie.
  • 3,5 km w 40 minut? Kto policzy, jaka to jest prędkość? Organizatorzy pewnie nie wiedzą, ale jest to pierwsza w Polsce kolej, która prześcignęła pod względem prędkości (a ściślej: "wolności") linię do Szklarskiej Poręby, gdzie (gdy jeszcze jeździły pociągi) można było wysiąść na stacji, przejść na piechotę do następnej stacji i wsiąść do tego samego pociągu. Z tą różnicą, że tutaj będą przejazdy turystyczne, tam z taką prędkością jeździły regularne pociągi rozkładowe.
  • Chińczycy ciekawi gazu Czwartek, 1 września 2005r. MILICZ Jutro przyjedzie do nas delegacja z Państwa Środka Wielki zbiornik gazu w Wierzchowicach to najważniejszy punkt wizyty Chińczyków. Być może uda się ich namówić do zainwestowania w obiekt. By go dokończyć, potrzeba 350 mln zł. W skład chińskiej delegacji wchodzi: przedstawiciel ogólnokrajowego banku komercyjnego Tian Jin, szef związku biznesmenów oraz jeden z wiceministrów. Na Dolny Śląsk przyjadą z Warszawy, gdzie...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?