Forum   młode

młode

(83 wyniki)
 • hm ciekawe dane dotyczace tego ze mlodzi przedsiebiorcy przestaja rozwijac biznes jak starcza im na zycie.. chcialbym poznac zrodlo bo wydaje sie to bardzo na wyrost sa na pewno tacy maksymalnie leniwi, ale wiekszosc jak operuje na takiej granicy oplacalnosci ze 500zl na m-c ich rujnuje to faktycznie powinni szukac etatu no samo pojecie 'starcza na zycie' bardzo nieprecyzyjne jednemu starczy 1000 a innego 10tys braknie
 • Kolejny raz artykuł wzbudz mój uśmiech;) Ile lat mamy czekać na normalny rynek pracy i cywilizowane formy zatrudnienia? Żal .pl,czyli bolandia lol Po ch... umowy o pracę,po co płaca minimalna itp itd...:) Polnische byznes gwarantuje swym pracownikom wysokie płace, szacunek, czyli wszystko gra w tym śmierdzącym korupcją kraju. Powyższy artykuł tylko potwierdza tezę,że dobrze się mają tylko złodzieje ,ku... i wciąż promowane jest cwaniactwo. Normalność nie jest w cenie. Pracuję oficjalnie ...
 • Czy młodzi pracownicy potrafją utożsamić się z firmą i jednocześnie wpływać na jej rozwój?W mojej firmie jest z tym ciężko.Głównie jestem zadowolony z pracy Pań około pięćdziesiątki.Dbają o wizerunek,wzrost firmy.Dbają o swoją pracę,zależy im na pracy krótko mówiąc.Młodzi podchodzą do pracy jak by robiłi mi wielką łaskę.Może ktoś napisze o swoich doświadczeniach w tym temacie.
 • Jedynym rozwiazaniem problemu jest zmuszene jak najwiekszej liczby mlodych ludzi do wyjazdu. Oporni , ktorzy pozostana w Polsce powinni miec legalny dostep do narkotykow , w ktore beda sie mogli zaopatrzyc w kazdum gimnazjum czy wyzszej uczelni. Propaganda powinna dolozyc wysilku i podniesc wskaznik bastardyzacji spoleczenstwa. Jesli Tusk nie wezmie sie do roboty , bedziemy mieli w kraju Tunezje !!!!
 • Od komitetu, złożonego głównie z młodych ludzi pracujących w wolnych zawodach w Wielkiej Brytanii, Kaczyński otrzymał zestaw angielskich herbat.
 • Programy pomocowe dla młodych rolników ? Jakie są?
 • Należy umożliwić, aby wszyscy młodzi pozbawieni umiejętności logicznego myślenia, mogli bezstresowo ukończyć studia o kierunku humanistycznym. A co? Moje wykształcone dziecko ma się męczyć pracą fizyczną....? No, podobno żadna praca nie hańbi, nawet przy biurku z komputerem z włączoną TV z serialami. I jeszcze za to płacą..... Jeszcze! A gdzie się podziały zawodówki i technika.... po których praca daje jakieś wymierne wartości.
 • Zapomnieli powiedzieć, co z osobami, które wcześnie skończyły studia i te nowe przepisy ich nie obejmą.
 • Witam, czy ktoś z tutejszych bywalców orientuje się i mógłby udzielić informacji jakie warunki trzeba spełnić żeby dostać dotację dla młodego rolnika i czy można dostać jakiekolwiek pieniądze na zakup gospodarstwa rolnego? Dziękuję.
 • Na co, jak na co, ale dla rolników pieniądze zawsze się znajdą... Oczywiście, "młodzi rolnicy" nie są od tego, żeby płacić składkę zdrowotną - dalej będą pasożytowali na podatnikach.... Bo podatnicy muszą być"solidarni" z pasożytami - ot, takie państewko Polska.
 • mam intercyzę od 1.07.2007 - wcześniej- od pazdziernika 2006r- byłam ubezpieczona w KRUS-ie i pracowałam w gospodarstwie ( mąż otrzymał darowiznę, na jego imię i nazwisko, byliśmy już małżeństwem-w 1996 roku od matki, ale zaczeliśmy uprawiać ziemię tzn. ja zaczełam mąz pracuje - od pażdziernika 2006 roku) 1.07.2007 u notariusza zawarlisny intercyzę. 15.07.2007 kupiłam 2.5 ha ziemi -na moje imię i nazwisko, chciałabym zakupić ciągnik i potrzebne maszyny do uprawy ziemi i zając się...
 • Wysłałem 600 cv (ponad) przez internet na różne stanowiska - entry level i takie już z małym doświadczeniem. Odpowiedź z zaproszeniem na rozmowę dostałem JEDNĄ. CV miałem napisane dobrze, sprawdzone, bez błędów oraz bez "ściemy". Mail miałem porządny, a nie typu "misiaczek19@costam.com". I jak tu wierzyć w skuteczność wysyłania aplikacji internetem?
 • Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacja i uwagi nt.programu pomocy dla młodych rolników oraz warunków do spełnienia,aby się "załapać".
 • Nie, dziękuję.
 • Dlaczego młodzi ludzie, mam na myśli głównie studentów wyższych lat, nie są skorzy do pracowania lub zakładania własnych firm? Być może macie inne odczucia, ale ja zauważyłem, że sporo inteligentnych studentów nie korzysta z faktu, że na uczelni mają mało zajęć i dużo wolnego czasu. Najgorsze, że problem dotyczy również mnie (dlatego tu o tym piszę). Jestem na ostatnim roku a nie mam w sobie wystarczającej ilości odwagi/pracowitości/samozaparcia/inne (prawidłowe pokreślić) aby założyć własną ...
 • Zastanawiam sie jaka wiedzę i doświadczenie może mieć 21-latek ... aby doradzać ministrowi ...!!!
 • To czystej wody pier...lenie. Na jakiej podstawie pani doktor wyciąga takie wnioski? Jaka elastyczność i jaka lojalność? Ta pani żyje chyba w innym kraju.
 • Dla tych którzy mają krótką pamięć: to Miller był tak ludzki i dobry, tak współczujący dla nas szarych ludzi, że doprowadził do przywrócenia emerytur mundurowych. Cześć Jemu i chwała, że chciał tak dobrze zrobić wszystkim. Bo przecież on tak lubi dobrze kończyć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?