Forum   marketing i zarządzanie

marketing i zarządzanie

(9 wyników)
  • Proszę o pomoc. Szukam ustawy, rozporządzenia lub coś w tym stylu że Marketing i Zarządzanie są zaliczane do studiów EKONOMICZNYCH. Mój "przyszły" pracodawca tego wymaga. Pewnie oberwie mi się teraz od Forumowiczów że taki "badziewny" kierunek wybrałem - ale było, mineło. Pozdrawiam.
  • Czy rzeczywiście absolwenci (i ci troszke starsi) po tym kierunku maja takie problemy ze znalezieniem pracy jak wszedzie o tym pisza.. Sama koncze za niedlugo MiZ i zaczynam sie troszke martwic.. Studiuje na AE i ciekawa jestem czy Ci ktorzy konczyli ten kierunek na panstwowej uczelni tez maja problem z znalezieniem pracy za normalne pieniadze..
  • Ja jestem na tym kierunku i potrzebuje czyjejś pomocy!!!! Mam przygotowć na podstawy marketingu charakterystyke wybranej firmy i produktu.Ja wybrałam sok do picia Kubuś. Trochę informacji znalazłam w internecie ale to za mało. Czy może ktoś pisał prace na ten temat???? Jeżeli tak to byłaby bardzo wdzięczna jeżeli ktoś przesłałby mi na e-maila Bardzo proszę!!! To ważne!!! Konkretnie to chodzimi o: 1.Misje wizje cele 2.Cykl życia produktu 3.Ulotka 4.Reklama 5.Jakie warstwy posiada 6...
  • Witam! Powyższe studia są przeznaczone dla humanistów czy jest to raczej ścisły kierunek? Zależy mi na opinii osoby, która zetknęła się z tymi studiami :)) Pozdrawiam serdecznie!
  • cześć! Przed maturą myslałem o studiach na WAT w W-wie na kierunku Marketing i zarządzanie. Nie wiem, jak trudno jest dostać się na ten kierunek. Z matury mam prawdopodobnie nast. wyniki: polak podstaw. 70% - rozszerz. 60% matma podstaw. 50% - rozszerz 45% anglik podstaw. 70% - rozszerz. 50% historia podstaw. 65% - rozszerz. 60% Czy z takimi wynikami mam jakiekolwiek szanse? Papiery mogę złożyć tylko na 3 uczelni i nie wiem co robić Jesli sie ktoś orientuje to proszę o pomoc. pzdr.
  • jw piszcie:D
  • Bardzo głęboko rozważam nad pojściem właśnie w kierunku Zarządzanie albo Marketing. Chciałbym sie dowiedzieć jak to wygląda w pratyce, jak wyglądają wyklady i przedewszystkim jakie podejmują tematy. Z góry dziękuję za informacje. Mozna także na maila.
  • Sudiujemy z narzeczonym takie oto kierunki: ja: filologia germanska (Uniwersytet Wrocławski) i marketing i zarządzanie (Politechnika Wrocławska) on: elektronika i telekomunikacja (Politechnika Wrocławska) i marketing i zarządzanie (Politechnika Wrocławska) Chcielibysmy zalozyc jakis wspólny interes, myślicie że damy rade połaczyc to wszystko w jakąs ladną i opłacalną calosc ?? Czy te kierunki dadza nam w ogóle jakąs przyszłosc? Pzdr.
  • Czy istnieje jakiś kierunek, po którego skończeniu, mozna powiedzieć BEDE MIAŁ(A) PRACE ???? Jak myślicie ???
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się