Forum   markety

markety

(4 wyniki)
  • Witam ! Proszę o pomoc nie mam zupełnie rozeznania jeślichodzi o wynajem w marketach a muszę zaproponować swoja stawkę. Jeśli ktos z Was wynajmuje w M1 Tesco Plajedzie itp to prosze o informację jak kształtują się stawki za wynajęcie powierzchni zamknietego sklepu - nie stoiska. Dziękuje z góry serdecznie za wszelkie wskazówki.
  • Swoją drogą na zachodzie też są supermarkety i jakoś nie ma tam takich strasznych przewałów jak w Polsce. Może w końcu rząd weźmie się do roboty i wprowadzi jakieś normy na produkty spożywcze? Może ujawnią się w końcu jakiekolwiek organizacje konsumenckie i zaczną dokonywać kontroli produktów spożywczych sprzedawanych w sklepach?? A później niech podają do sądu i do gazet tych najgorszych???
  • Czy znów się dowiemy, że Trybunał jest z układu, że broni korporacji rzemieślniczej przed zbawiennymi korporacyjnymi egzaminami? Czy jaśnie nam panujący Jarosław wspomni o jakiejś tajemniczej liście stu rzemieślników-kapusiów? Wyrok w sprawie lustracji w formie zrozumiałej: www.skubi.net/ustawa.html O lustrowaniu Geremka: www.skubi.net/geremek.html O tym, za co Jacek i Placek powinni beknąć (do ośmiu lat): www.skubi.net/macierewicz.html
  • I bardzo dobrze!
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się