Forum   melnik

melnik

(4 wyniki)
  • Chyba najlepsze, nawet gdybysmy kategorie cenowa poszezyli do 30zł - 0,7 litra. Mozna je kupic za ok. 6zł. Kto zna inne polwytrawne dobre wino w tej cenie?
  • W najnowszej "Kuchni" Dorota Simonides wyznaje, że kupuje regularnie wino Sophia Cabernet Sauvignon. Ale to jeszcze nic, bo w Przekroju Marek Bieńczyk zapowiada, że swoje 50 urodziny uczci butelką Sophii Melnik. Krótko mówiąc - Sophia powraca, i to powraca w wielkim stylu. Dla obydwu autorów mam dobrą wiadomość - w Tesco są obydwa gatunki Sophii, i to w magnum. Po pierwsze taniej, a po drugie wiadomo, że z magnum smakuje lepiej :-)
  • Zróbmy ranking: gdzie naprawdę warto, a gdzie nie warto i lepiej jechać do świetnej Chorwacji.. 1. .... 2. .... 3. ....
  • Mam problem z udowodnieniem oczywistej prawdy o "winie" Sofia. Moja koleżanka uparcie twierdzi że jest to dobre wino i nawet test tego wina jej nie przekonał. Twierdzi również że jej ciotka z Londynu zakupuje w naszym kraju większe ilości i wiezie do Anglii(!!!). Jest to zabawne (a raczej tragiczne) ale mam problem z udowodnieniem tej prostej tezy. Wiem że w magazynie wino były testy sofi ale mój egzemplarz gdzies zaginął. Prosze o pomoc, moga byc opinie lub linki. Z góry dziękuję.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się