Forum   fale ostre

fale ostre

(3 wyniki)
  • 3 tyg po porodzie miałam atak toniczno-kloniczny z przygryzieniem języka, ukruszeniem zęba i innymi typowymi... po badaniu EEG wyszło źle, widoczne były zmiany napadowe w części skroniowej mózgu, po 4 miesiącach miałam kolejne badanie i również wyszło złe, są jakieś ostre fale theta-alfa o zakresie do 120hz, foto stymulacja i Hw nasilają wyładowania,czy to oznacza ze mam padaczkę, że muszę brać leki?
  • witam, mój synek 2 lata i 10 mies jest diagnozowany z powodu opóżnienia mowy, jest też podejrzenie autyzmu (sprzeczne diagnozy różnych lekarzy). wynik eeg jest następujący (badaniee w śnie spontanicznym, cechy biomedyczne senności i snu dobrze wyrażone. w zapisie występują w okolicach czołowo-ciemieniowo-skroniowych obustronne pojedyńcze fale ostre niekiedy zespoły fala ostra z następową wolną o ampl. do 90uV. FS bez wpływu. Wniosek: zapis z niewielkimi zmianami zlokalizowanymi....
  • Na światło moje źrenice różnie reagują, tzn jedna baedziej się rozszerza od drugiej. Wiem, że wachowo nazywa się to anizokorią. Jednak nic więcej na ten temat nie mogę znaleźć w Internecie. Może podpowiecie mi, czy to powazne, jakie badania powinnam zrobić i czym może to być spowodowane?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się