Forum   monopolista

monopolista

(14 wyniki)
 • Być może to prawda, że Gazprom to taki kolos na glinianych nogach, tylko: 1. Dlaczego to tak martwi, czy tylko rajcuje amerykańskich dyplomatów? 2. Informacja o nikczemnym stanie Gazpromu może by były bardziej przekonujące, gdyby nie pochodziły od speców z kraju, w którym oceny ich najlepszych firm ratingowych wynosiły pod niebiosa takie super-sprawne finansowo i od strony managementu koncerny, jak Lehman Brothers, American International Group, Northrop-Grumman i wielu innych, które miały...
 • "Czy państwowy monopolista boi się, że w wyniku strajku straci klientów? - Jak dotąd nie dotarły do nas takie sygnały. Ale żyjemy w konkurencyjnym świecie i takie sytuacje na dłuższą metę są dla firmy bardzo niebezpieczne - przyznaje rzecznik." To może niechaj mądre głowy z Poczty przeczytają ten artykuł, troszkę komentarzy w internecie. Może wtedy się dowiedzą, że są niesolidną firmą o niskim poziomie usług i tragiczną obsługą. Rok temu zagubiono moją paczkę (sprzedawałem telefon). Procedu...
 • ale bankierzy:) Przy anemicznej konkurencji w zasadzie wszystkie banki notowane na GPW są wcześniej lub później skazane na sukces. Na takim rynku jak polski, nie sposób się wywrócić. Poprawi się nieco w gospodarce i dla naszych banków znowu zaczną się żniwa - czas strzyżenia milionów Polaków.
 • I bardzo, kurka wodna, dobrze! Wszystkiego dobrego dla InPost i mam nadzieję, że wkrótce również w Warszawie TPSA i większość banków będzie wysyłała listy konkurencją.
 • to oczywiste ... i co z tego...nikt im jeszcze krzywdy nie zrobił a może by tak podział ustawowy..na kilka firm
 • Niezłe złodziejstwo! A najgorsze, że tak jest wszędzie. We wszystkich urzędach i instytucjach. Wyciągaja z ludzi kasę, a my nawet o tym nie wiemy. I za potężne łapówki wprowadzają wszędzie bzdurne przepisy.
 • A co z mniejszymi wydawcami, co z tymi, którzy niedawno weszli na rynek, albo planują wejście? Ci też nie będą dyskryminowani? Ilu musi być monopolistów, żeby monopol przestał być monopolem i mógł się ukonstytuować?
 • HURAAA!!!!! Niech nam zyje Nasz Ukochany Monopolista, czyli Telekomuna S.A. :-(((( Moze uda sie ukrocic ich monopolistyczne zapedy. Pzdr, Simplex
 • Ból. ból. ból Deutsche Post kupil DHL i mu sie czka a kogo Wy kupicie? Palanty
 • Czy Szanowni Państwo nie uważają, że to co robi TPSA to łamanie warunków koncesji?? Ja myślę,że tak. Więc gdy jakaś firma łamie takie warunki to traci koncesję. Myśle więc, że najwyższy czas odebrać TPSA koncesję na świadczenie usług telekomunikacyjnych, co doprowadzi ją do bankructwa i zostanie postawiona w stan upadłości, a jej resztki będą sprzedane przez syndyka uczciwym firmom telekomunikacyjnym, co wprowadzi konkurencję i wysoki poziom usług. Uważam ponadto iż, nie chodzi na...
 • Wyłączyłem piec gazowy, palę drewnem w kominku.Zróbmy tak wszyscy niech się monopolista PGNiG zagazuje
 • Nistety, pOsłowie dbają o interesy francuskiego państwowego monopolisty, któermu w ramach "prywatyzacji" sprzedano udziały w Telekomunie Polskiej. Temu służy odrzucenie propozycji pospisywania oddzielnych umów. Sejmowa praktyka każe mi się spodziewać kolejnych takich kwiatków. Zaorać telekomunę!!!
 • Wogóle dziwi mnie że kto kolwiek ubezpiecza się jeszcze u naszego monopolisty który jak by na to nie spojrzeć jest wciąż najdroższy na naszym rynku.
 • niestety w netii wcale nie jest lepiej, sam się przekonałem o tym na własnej skórze...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?