Forum   myli

myli

(14 wyniki)
 • [img]https://img707.imageshack.us/img707/8434/wykresuy.jpg[/img]
 • Polskie dane są brane z sufitu,czyli manipulowane świadomie. Samo zadłużenie zagraniczne sięga ponad 500 mld!!! Polska stała się krajem niewypłacalnym.
 • zaczela sie nagonka... wczoraj sciema o Euro, dzisiaj sciema o Euro a jutro pewnie o tym, ze bez Euro to juz w ogole nie da sie zyc. ciekawe czy Izrael tez by przyjal Euro?
 • i.z.czego.tu.się.cieszyć?! ruscy.do.spółki.z.peo.i.ciajej.i.wajemsiej.będą.mogli.kontroilować.na s.z.wałasnego.kraju. ich.zasaięg.pokryje.całą.polskę.będziemy.perfekcyjnie.monitorowani.po dsłuchiwani.i.szpiegowani. PAnie.Antoni! pora.zabrać.się.za.to.szatańskie.dzieło! precz.z.internetem.precz.z.niszczącymi.mózg.telefonami.komórkowymi kiedyś.nie.było.mobilu.a.dobrze.się.żyło! i.nie.nudziło.się.tak.w.domu.z.niedzieli.rano !
 • Czyli Gilowska stanęła obok Gęsickiej. Ech te Aniołki Kaczyńskiego.
 • NIESTETY PANIE KRACH - POPEŁNIA PAN BŁAD OPTYMISTY. Jeszcze ja dorzucę trzy grosze i swoje dywagacje: 1. u nas: to nie popyt konsumpcyjny ciągnie gospodarkę a eksport, więc załamanie np. na rynku motoryzacyjnym da nam mocniej po dupie niż innym krajom regionu, nawet Czechom. 2. teraz Na giełdzie OFE itp. też chciałyby pewnie się wyprzedać a czekają na przebicie wsparcia i potwierdzenie bessy. Niestety przy odwróceniu się zagranicy od naszych rynków nie za bardzo będzie mi...
 • Wymuscie na GUS-sie lepsze dane torturami moze. Taka rzeczywistosc a jak sie nie wierzy to wystarczy sie przejechac po Polsce a nie w klimatyzowanym biurze w Warszawie siedziec. Polsce brak inwestycji bo ciagle socjalistyczne zakazy i pogmatwane podatki zniechecaja zagranicznych inwestorow i tyle.
 • Hosse na parkiecie, rzekome ozywienie w gospodarce (vide eksport i produkcja przemyslowa) i zaniepokojenie analitykow. Co przewazy? Bedzie lepiej czy bedzie gorzej? W ktora strone przewazy ciezar inwestycji. A moze to tylko chwilowe zwienczenie optymizmu i poczatek kolejnego dlugotrwalego marazmu? Stopy w gore? Take the money and run!!!
 • Panu Donaldu Tusku! potrzebna jest pewna część ciała, nie tylko do piłki nożnej
 • Jaki wpływ na akcje będzie miało zawarcie umowy z Scitech Genetics Pte Ltd. "Bioton poprzez nabycie udziałów spółki SciGen, znacząco umocni w latach 2007- 2008 swój udział w sprzedaży rekombinowanej insuliny ludzkiej na rynkach Azji, w szczególności w Chinach oraz szczepionki przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby na rynku światowym. Jest to ważny etap w realizacji globalnej strategii rozwoju Spółki." Kupować w poniedziałek ??????? Cześć.
 • Rzad Kolumbii postanowil nie przedluzac kontraktu z Miedzynarodowym Funduszem Walutowym. Kolumbia w ostatnich latach nie skorzystala ani razu z 5.5 mld USD linii kredytu .... iraqwar.mirror-world.ru/article/99640
 • "Zapowiada się rok wielkiego urodzaju" Tak towarzysze, dzięki bohaterskiej postawie naszych przyjaciół w Unii, wszyscy będziemy żyć lepiej, dzieci będą się uśmiechać, starcy młodnieć, a pieniądze rozmnażać w portfelu. Pamiętajmy tylko o zaplutych karłach- eurosceptykach ! To oni podwyższają ceny i strącają uśmiech z twarz dziatków ! Niech żyje przyjażń Polsko-Unijna ! Niech żyje Unia ! Niech żyje nam towarzysz Prodi ! Byliśmy,Jesteśmy,Będziemy-Eurofile.
 • Mozna przewidywac skutki wprowadzenia podatkow, od tego sa ekonomisci i porzadne modele. Problem w tym ze w Polsce nie ma dobrych osrodkow badawczych a cala para idzie w analizowanie skutkow wejsca do UE - bo to Komisja Europejska placi za projekty. Jezeli Polski rzad wciaz nie bedzie finansowal badan ekonomicznych nad wlasnym krajem, to wciaz wszyscy bedziemy ofiarami eksperymentowania tak marnych politykow i jeszcze gorszych ekonomistow jak nasi parlamentarzysci.
 • Mam dość zbójeckiej polityku ZUSu. Kupuję pole i i idę do KRUS. Po roku mi sie zwróci ta inwestycja. Co sądziecie o takim rozwiązaniu?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się