Forum   naka

naka

(10 wyników)
 • "Chlop[…] nie rozwinal w sobie obywatelskosci i patriotyzmu, nie bral chetnie udzialu w ruchach, zmierzajacych do odzyskania niepodleglosci politycznej, a nawet sie im sprzeciwstawial. W tym odosobnieniu i walce znieprawil swoj charakter. Poza nielicznymi stosunkowo wyjatkami wszedl w typowej postaci do Polski niepodleglej nieoswiecony, nieuspoleczniony i niemoralny. Zdobywszy duza ilosc mandatow poselskich, wyzyskal je glownie na zagrabienie bez skrupulow i nasycenie korzysci os...
 • Cześć, mam za sobą dwa semestry francuskiego, czyli pozostał trzeci, by dojśc do poziomu podstawowego (a przynajmniej tak uczyli w instytucie fr. w Wawie). Chętnie kontynuowałbym!!! naukę, ale w grupie i prywatnie, może z jakimiś obcokrajowcami, bo sam nim jestem, ale to nie warunek... Sa chętni? Teren - Wawa.
 • Zapisałem się na kurs nauki jazdy na kat; C do szkoły jazdy Torus i bardzo żałuje ponieważ jeżdżę z popier..lonym instruktorem Panem Pielem, czy mogę zmienić szkołę jeśli tak to jaką polecacie. Tylko nie Faryna kolega zdawał trzy razy.
 • Tak było rok temu !!!!! forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=66&w=2378982&a=2587353 A jak jest dzisiaj ?????? Ja niestety musze z przykroscia stwierdzic, ze jestem ciezsza o 0.30 kg !!!! Czy "Rusałka " wytrzyma ten nadmiar ????
 • Widze, ze nie jestem w moooniczkowym temacie. Czytam i czytam i nic nie kapuje. Wiec sie zalogowalam ( chociaz nie bylam pewna czy Roman mnie nie wywalil???) Moooni !!!!!! co sie dzieje ??? Czy moze zalozylas jakies schronisko dla.........kotkow ????? a moze dla innych zwierzatek ???? a moze rozbudowujesz domek i robisz jakies bocianowe przyjecie ???? I gdzie ty sie obracasz ???? czy tu gdzie jezdzi "19" czy moze jeszcze za goracym Baltykiem ??? I co jest z tym naszym ciachem wisniowym nie ...
 • 6700(4)

  Pozdrówka znad garnka z zupą. Dziś jarzynowa :P M.
 • z gory dzieki za info pozdrawiam naka
 • Wszyscy sponsorzy Andzi, zarówno Ci regularnie płacący, jak też Ci incydentalni proszeni są o udanie sie na TA FR, gdzie za jakiś czas pojawi się wątek dotyczący sponsorowania. Jakby ktoś miał wątpliwości, czy ta informacja go dotyczy, poniżej wypiszę pełną listę sponsorów Andzi. Jeśli ktoś z tej listy nie ma dostepu do TA FR, niech pisze do Zenobiusza. Wydaje mi się, że nie powinno być takiej sytuacji, ale gdyby jednak, to domagajcie się prawa wstępu. A oto lista sponsorów: ...
 • Gazeto !!!!! najwyzsza pora aby zrobic porzadki jeszcze przed zakonczeniem roku !!!! Podfora az sie prosza o powiekszenie odpowiednich sentencji!!!!!! Gzeto czy ty jeszcze swietujesz ??????
 • Czy myslicie, ze jakis kataklizm połozył Głowne Forum ??? Czy jakies robaki i podobne paskuctwa skornikowały tą czesc Głowna do tego stopnia, ze nie da tam sie juz żyć !!!!! A moze to jest samo____zagłada!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?