Forum   ndst

ndst

(7 wyników)
  • mam pytanie czy wykładowca może wpisać ocenę ndst do indeksu gdy nie zaliczy się egzaminu głównego mam już wyznaczony pierwszy termin poprawki czy wtedy on będzie skreślał to w indeksie czy po prostu się pomylił. Koleżanka poprawia z innego przedmiotu i nie ma oceny ndst w swoim indeksie dlatego mnie to zdziwiło!
  • Witam!właśnie wystawiliśmy oceny semestralne,zagrożenie zostały zaznaczone miesiąc wcześniej,a oceny ołówkiem tydzień temu i nikt się nimi nie zainteresował-ani rodzice,ani wychowawca,ani dyrekcja.Tymczasem wczoraj zostałam wezwana przez wicedyr. i wychowawcę jednej z klas, które w sposób po prostu niekulturalny(to eufemizm) zmuszały mnie,abym część ocen niedostatecznych zmieniła na dopuszczające.Oczywiście,nie chciałam tego zrobić, zostały one przeze mnie już wcześniej dokładnie przean...
  • Ile czasu przed końcem roku trzeba powiedzieć uczniowi, że jest nieklasyfikowany albo zagrożony?Czy może mi ktoś teraz przed maturą wystawić ndst albo nieklasyfokowany bez powiadomienia mnie?
  • Witam,chciałbym sie was zapytac czy w 3 klasie LO mozna wziac egzamin komisyjny, w przypadku gdy sie nie zgadzam z ocena wystawiona przez nauczyciela. i zakladajac ze jest to ocena niedostateczna, co sie dzieje z matura? egazmin komisyjny odbywa sie przed maturami?
  • Czy w klasie maturalnej jest coś takiego jak przejście warunkowe? Chodzi o to, czy z jedną oceną niedostateczną dostanę papier ukończenia liceum. Będę wdzięczny za szybką odpowiedź Pozdrawiam!
  • Mam pytanko, czy macie jakiś procentowy przelicznik punktacji na oceny, czyli np 0 - 30 % ndst; 31-50% dop. itp.? , proszę podzielcie się swoimi sposobami na wystawianie ocen.
  • czy dostateczny to befriedigend czy ausreichend, bo ja juz naprawdę nie wiem ??? befriedigend - eine Leistung, die im Allgemeinen den Anforderungen entspricht ausreichend - eine Leistung, die zwar Mängel aufweist, aber im Allgemeinen den Anforderungen entspricht
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się