Forum   zieleń

zieleń

(1241 wyników)
 • To samo jest przy Wawelu (między skarpą a szklanym dachem nowo wybudowanego pawilonu). Skracają sobie tamtędy drogę różne służby i niszczą zieleń. Prosimy o interwencję!
 • Witam, Chciałabym poznać Waszą opinię o terenach zieleni Ursynowa, czy macie jakieś ulubione? Co sądzicie o potencjale rekreacyjnym jakiś poszczególnych terenów, tzn. w jakim stopniu dostosowane są one do zaspokojenia potrzeb rekreacji, wypoczynku? Czy owy potencjał jest wykorzystywany,a może marnotrawiony, a może znacie jakieś tereny, które można by lepiej zagospodarować, bądź po prostu zadbać o nie? A może wręcz przeciwnie, zostawić je w "dzikości" jeśli można tak to określić. Jak bardzo...
 • Dlaczego właściciele zwierząt robią awanturę gdy zwróci im się uwagę by raczej ze swoim pupilem zeszli z zieleni i ją szanowali. To jednak mało zapewniają na bank, że ich pupil nic nie zrobi na ową zieleń! Takiej władzy nie ma nikt by tak ręczyć za zwierzaka bo to jednak zwierze a nie istota ludzka, która wie że w tym miejscu nie powinna.....Mało tego to właściciele mniejszych miejscowości z owych przyjętych norm o sprzątaniu po swoim pupilu i szanowaniu zieleni nie robią sobie z tego nic. Są...
 • Chcą pokazać zieleń? To dobrze, że się pospieszyli, bo wkrótce nie będzie czego pokazywać...
 • Tych parę cherlawych samosiejek i nędzne pozostałości placu zabaw. Boże, jak mało trzeba tym ludziom żeby ich zadowolić. Teraz rada mieszkańców odtrąbi zwycięstwo, raczej pyrrusowe, bo zostaje im rachityczny bylejaki park, a miejsc parkingowych nie będzie!!! I mieszkańcy wywiozą radę na taczkach.
 • Nie będzie zieleni - będzie Korona i kibole.
 • do q........ wy nędzy czy nie ma nikogo kto powstrzymałby tego szaleńca przed dewastowaniem MOJEGO MIASTA?!
 • Niech lepiej skansen przestanie budować nowe obiekty, bo się ośmiesza. W skansenie powstają współczesne wsie potiomkinowskie (pod nazwą sektor miasteczko), a na Lubelszczyźnie giną ostatnie relikty architektury drewnianej. Dobrze, że autor nie owija w bawełnę, żywa ściana powstanie za trzydzieści lat. Żuczek już tego nie sprawdzi.
 • Nie ma co się dziwić, że zieleń miejska z roku na rok kurczy się, przy tak niekompetentnych urzędnikach miejskich. Wystarczy proste pytanie: "Drogi Google, czy korony młodych drzew się przycina" a w niecałe 0,5 sekundy mamy 278 tysięcy "linków" do stron na których można coś na ten temat przeczytać. Podejrzewam, że wiecznie żywi działacze w urzędach i tego nie potrafią - zadać banalnego pytania Panu Googlowi. Poza niekompetencją, widać jeszcze kompletny brak zainteresowania i dbałości o spraw...
 • Długo Grzymowicz czekał z decyzją. A kiedy sam wyciągnie wnioski wobec swej osoby?
 • Dlaczego większosc ludzi w polsce ma w domach ściany koloru ostra pomarańcz i jaskrawa zieleń ? Przezylabym to jeszcze w pokojach dzięciecych ale sa to zazwyczaj kuchnie i salony.Widac to nawet w tych programach gdzie kamera gosci u przecietnycn polskich rodzin... Zaloze sie ze co druga tu na forum tez ma tak odmalowane. Czy to jest jakis trend ogólnonarodowy?
 • Co za bzdety. Wygląda na to, że ankietowani nie mają zaufania do ankieterów skoro im takie kity wciskają zamiast mówić o poważnych problemach swoich osiedli.
 • Tyle się mówi, o migracjach ludności z miasta na peryferia i do gmin sąsiednich z powodu... braku terenów budowlanych. A z drugiej strony robi się wszystko, by zachować jaknajwięcej terenów zielonych. No to trzeba się na coś zdecydować. Albo to będzie rozwijające miasto, albo z czasem park narodowy!
 • Interes społeczny? ROTFL. Jaką korzyść mam jako mieszkanka miasta z tego, że jakiś pan parkuje swój samochód za darmo na wspólnym (gminnym) terenie?
 • Drzewa to przyroda, a przyroda to zycie. Wycinanie drzew, to jakby zamach na zycie.
 • Proponuję w ramach radosnego kpienia z głupich pomysłów ( nawiązując do wypowiedzi Pana z atrykułu) aby miasto zasadziło w tym miejscu las ( wieźmie przy tym dotację z uni a my oglądać bedziemy papirzaki...). Ludzie to jest jeden z najcenniejszych ( w złotych polskich) fragment maszego miasta - tam trzeba być może wyburzyć kilka, kilkanaście kamienic i pociągnąć koncepcję nowego centrum!!! . Zieleń, stoliki... to jest kpina!!!!
 • Do oceny: minimalistyczna sukienka oraz długa spódnica Zwróciła moją uwagę barwa: bardzo intensywna niespłowiała zimna zieleń. Co myślicie o tym kolorze, lubicie? Nigdy nie byłam specjalną zwolenniczką zielonych ubrań, jednak tej jesieni co i rusz przykuwają mój wzrok. Czy kolor ma wg Was duży potencjał i warto zainwestować w sukienkę lub spódnicę?
 • "Bijemy na alarm" - drzewa trzeba opisac, zmierzyc, zinwentaryzowac - wszystkie - od pomnikow przyrody do najmarniejszych wiecheci. Do tego oczywiscie trzeba rozpisac przetarg, zatrudnic ludzi do mierzenia, oznakowania, ekspertow do analizy i oceny drzew. Na przyklad z Uniwersytetu . "Bijemy na alarm" oczywiscie bezinteresownie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?