Forum   ołomuniec

ołomuniec

(8 wyników)
  • Witajcie :) Planujemy wypad na 2-3dni do Ołomuńca i szukam nocelgów w przystępnej cenie. W necie znajduje same drogie hotele lub domki poza miastem a mnie interesuje centrum. W grę wchodzi też Sternberk. Pozdrawiam Joanna.
  • W piątek wybieram się do Ołomuńca na 4 dni. Troszkę kiszka, że w weekend ale no cóż no cóż no cóż. Podpowiedzcie gdzie warto podjechać. Będziemy autem. Do Pragi się nie wybierzemy, bo troszkę za daleko. Planujemy do Brna wstąpić. Może do Ostravy- ale podobno nią się rozczarujemy. Gdzie jeszcze :) Co warto zwiedzić? Proszę o pomoc.
  • Czy okradł was kiedyś Rom? Mnie osobiście nie, ale członek mojej rodziny i kilku moich znajomych zostało okradzionych przez cyganów. Czy kiedyś widziałem cygana przy pracy? Nie. Miałem takie wrażenie pewnego razu, kiedy w sklepie obsługiwał mnie śniady facet mówiący z akcentem, ale po chwili drugi sprzedawca zwrócił się do niego po imieniu - Mehmet czy Mahmud. Śniady był Arabem albo jakimś Persem czy też może Pakistańczykiem po prostu.
  • Gdym na warcie kurna stoł wszyscy mi się kurna dziwowali jakom kurna szable mioł. Czy ktoś zna więcej/?
  • oczywiście wg RAF-ala Chlasty nie wiadomo kto kogo sprowokował. napewno przyszli policjanci i wyzywali grzecznych kibicow z warszawy ( widać kto jest kim na fotkach we wczorajszym Fakcie). Pan Chlasta znany jest z chronicznej alergii na policję i inne slużby porzadkowe i juz sam widok wywoluje u niego agresję- oczywiście sprowokowaną.
  • Szymi ma rację. ale co z tego. zobacz jak jeździ się do Bawarii ze Śląska: na południe do Ołomuńca, to rozumiem, ale popatrz co dalej - wciąż na południe do Brna, potem odbija się na p ó ł n o c n y - zachód do Pragi, z której na południowy zachód i Pilzna i dalej na zachód do Rozwadowa. Czyli nie zawsze po najkrótszej linii. pomysł Szymiego dobry, ale troche spóźniony. gdyby natychmiast, jutro nawet, wstrzymac wszelkie prace związane z A1 (a są takie?? ;-) ) to wcale nie oznaczałoby, ...
  • www.pr.radom.pl/aktualnosci.php?go=41 =)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?